See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa instalacji fotowoltaicznych w budynkach publicznych w Rudzie Śląskiej wraz z remontem dachu – Szkoła Podstawowa nr 3, ul. Norwida 10, Ruda Śląska
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest „Budowa instalacji fotowoltaicznych w budynkach publicznych w Rudzie Śląskiej wraz z remontem dachu – Szkoła Podstawowa nr 3, ul. Norwida 10, Ruda Śląska”. Przedmiot zamówienia obejmuje następujące zakresy: 1) zakres nr 1 – dostawa i montaż instalacji fotowoltaicznej w tym wykonanie instalacji fotowoltaicznej wraz ze wszystkimi niezbędnymi składnikami, infrastrukturą towarzyszącą i wpięciem do wewnętrznej instalacji elektrycznej obiektu, uzyskanie wymaganych pozwoleń/zgód na realizację zadania, jeżeli takowe będą wymagane, prowadzenie niezbędnej dokumentacji w ramach realizacji zadania, 2) zakres nr 2 – remont dachu, w tym demontaż istniejącego pokrycia z warstw papy do podłoża betonowego, ułożenie nowego pokrycia z papy termozgrzewalnej podkładowej i nawierzchniowej na istniejącym podłożu z betonu, demontaż i ponowny montaż oraz częściowa wymiana na nowe rynien i rur spustowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki do SWZ tj. Opis przedmiotu zamówienia - załącznik nr 2.1. - 2.2.
Vorherige Bekanntmachung: 844279-2025
Interne Kennung: AP.271.95.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09332000 Sonnenenergieanlage, 45261215 Solarzellendachdeckarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45260000 Dachdeckarbeiten und Spezialbauarbeiten, 45110000 Abbruch von Gebäuden sowie allgemeine Abbruch- und Erdbewegungsarbeiten, 45262500 Maurerarbeiten, 45453000 Überholungs- und Sanierungsarbeiten, 45000000 Bauarbeiten, 45400000 Baufertigstellung, 45450000 Sonstige Baufertigstellungsarbeiten, 45312310 Blitzschutzarbeiten, 45312311 Installation von Blitzableitern
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje następujące zakresy: 1) zakres nr 1 – dostawa i montaż instalacji fotowoltaicznej w tym wykonanie instalacji fotowoltaicznej wraz ze wszystkimi niezbędnymi składnikami, infrastrukturą towarzyszącą i wpięciem do wewnętrznej instalacji elektrycznej obiektu, uzyskanie wymaganych pozwoleń/zgód na realizację zadania, jeżeli takowe będą wymagane, prowadzenie niezbędnej dokumentacji w ramach realizacji zadania, 2) zakres nr 2 – remont dachu, w tym demontaż istniejącego pokrycia z warstw papy do podłoża betonowego, ułożenie nowego pokrycia z papy termozgrzewalnej podkładowej i nawierzchniowej na istniejącym podłożu z betonu, demontaż i ponowny montaż oraz częściowa wymiana na nowe rynien i rur spustowych.