2. Verfahren
Verfahren
Titel: Basis opleiding Ondersteuningsgroep met aanverwante opleidingen
Beschreibung: Achtergrond van de Opdracht: Voor de TBB van Douane en FIOD is er behoefte aan een nieuwe raamovereenkomst om deze teams op te leiden, te trainen en getraind te houden. Het gaat om opleidingen en trainingen in het fysieke domein: 1) Basisopleiding OG (alleen TBB Douane); 2) Opleiding beveiligd rijden en overbrengen; 3) Applicatiedagen (trainingen waarvan de invulling nader te bepalen is) (alleen TBB FIOD); 4) Opleiding Heimelijke afscherming (alleen TBB FIOD). Zie paragraaf 2.1.5. van de selectieleidraad
Interne Kennung: IUC24-728
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: De Aanbestedende dienst gebruikt een niet-openbare procedure om te komen tot een Raamovereenkomst met ondernemer voor de uitvoering van Opdracht, bestaande uit hierboven genoemde onderdelen. De niet-openbare procedure is een aanbestedingsprocedure die bestaat uit twee delen: de selectie- en de gunningsfase. - in de eerste fase – de selectiefase – kan iedere geïnteresseerde ondernemer zich als Gegadigde aanmelden door een Verzoek tot deelneming in te dienen; - De Aanbestedende dienst laat alle geschikt bevonden Gegadigden door naar de tweede fase – de gunningsfase – waar de geselecteerde Gegadigden een Inschrijving mogen doen. De Aanbestedende dienst nodigt u uit om een Verzoek tot deelneming in te dienen voor deze aanbesteding. In deze Selectieleidraad leest u alle informatie die u hiervoor nodig heeft. Met het oog op veiligheid en integriteit van de processen en informatie over de Douane en de FIOD verstrekt de Aanbestedende dienst in de selectiefase enkel die informatie die naar haar oordeel essentieel is voor geïnteresseerde ondernemers om een Verzoek tot deelneming in te dienen. In de gunningsfase ontvangen de geselecteerde Gegadigden, na rechtsgeldige ondertekening van de geheimhoudingsverklaring (bijlage F), nadere informatie waaronder de Gunningsleidraad met bijbehorende Bijlagen.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80500000 Ausbildung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De behoefte van de Aanbestedende dienst omtrent OG opleidingen bestaat uit de volgende onderdelen: - Onderdeel 1: Basisopleiding OG (alleen TBB Douane); - Onderdeel 2: Opleiding beveiligd rijden en overbrengen; - Onderdeel 3: (trainingen waarvan de invulling nader te bepalen is) (alleen TBB FIOD); - Onderdeel 4; Opleiding Heimelijke afscherming (alleen TBB FIOD).
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Er zijn 2 opties (12 maanden) tot verlenging. Totale looptijd van 48 maanden inclusief verleningingsopties