See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rámcová dohoda na zajištění náhradní autobusové dopravy na trati č. 190 v úseku České Budějovice - Horažďovice předměstí
Beschreibung: Účelem veřejné zakázky s názvem „Rámcová dohoda na zajištění náhradní autobusové dopravy na trati č. 190 v úseku České Budějovice – Horažďovice předměstí“ je zabezpečit náhradní autobusovou dopravu (dále jen „NAD“) nahrazující dočasně přerušenou nebo dočasně omezenou veřejnou drážní osobní dopravu v úseku České Budějovice – Horažďovice předměstí po dobu trvání Rámcové dohody v předpokládaném termínu od 31. 03. 2026 do 30. 04. 2026.
Interne Kennung: VZ0236663
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Rámcová dohoda na zjištění náhradní autobusové dopravy na trati č. 190 v úseku České Budějovice - Horažďovice předměstí