2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego, w gminnych przewozach pasażerskich w transporcie drogowym w 2025 r., na liniach komunikacyjnych wymienionych w punkcie I, dla których Miasto i Gmina Piwniczna-Zdrój jest Organizatorem publicznego transportu zbiorowego.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego, w gminnych przewozach pasażerskich w transporcie drogowym w 2025 r., na liniach komunikacyjnych wymienionych w punkcie I, dla których Miasto i Gmina Piwniczna-Zdrój jest Organizatorem publicznego transportu zbiorowego. 2. Przewidywany tryb udzielenia zamówienia – na podstawie art. 22 ust. 1 pkt 1 ustawy; Organizator dokona wyboru operatora poprzez bezpośrednie zawarcie umowy o świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego. 3. Świadczenie ww. usług realizowane będzie na trzech liniach komunikacyjnych relacji: 1. Wierchomla Mała – Zubrzyk – Piwniczna-Zdrój (Rynek); 2. Kokuszka (Pętla) – Piwniczna-Zdrój (ul. Krakowska); 3. Wierchomla Mała – Piwniczna-Zdrój (ul. Krakowska).
Verfahrensart: Wettbewerbliche Vergabeverfahren (Artikel 5 Absatz 3 der Verordnung (EG) Nr. 1370/2007)
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60000000 Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego w gminnych przewozach pasażerskich w 2025 r. na terenie Miasta i Gminy Piwniczna-Zdrój.
Beschreibung: Świadczenie ww. usług realizowane będzie na trzech liniach komunikacyjnych relacji: 1. Wierchomla Mała – Zubrzyk – Piwniczna-Zdrój (Rynek); 2. Kokuszka (Pętla) – Piwniczna-Zdrój (ul. Krakowska); 3. Wierchomla Mała – Piwniczna-Zdrój (ul. Krakowska).
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)