259914-2025 - Wettbewerb
Niederlande – Hilfstätigkeiten für den Landverkehr – Mobiliteitsoplossing medewerkers
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelMobiliteitsoplossing medewerkers
BeschreibungBetreft de openbare procedure voor het ‘leveren van mobiliteitskaarten en daarmee samenhangende dienstverlening’ voor de Nederlandse Zorgautoriteit (NZa). Voor de komende contractperiode dient opnieuw een mobiliteitskaart met bijbehorende portal en applicatie beschikbaar te worden gesteld aan alle medewerkers van de NZa (circa 600 medewerkers). De aanbestedende dienst wil één mobiliteitskaart beschikbaar stellen die medewerkers kunnen gebruiken voor alle mogelijke reizen door heel Nederland met het openbaar vervoer (OV) trein, bus, tram en metro en de fiets, met een bijbehorende portal en applicatie voor het kunnen declareren van woon-werk en dienstreizen met eigen vervoer en voor thuiswerkdagen (met de daarbij behorende vergoeding).
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63710000 Hilfstätigkeiten für den Landverkehr
Zusätzliche Einstufung (cpv): 63711000 Hilfstätigkeiten für den Eisenbahnverkehr, 63712000 Hilfstätigkeiten für den Straßenverkehr
5. Los
LosLOT-0000
Menge600