See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa soczewek wewnątrzgałkowych, akcesoriów okulistycznych oraz stentów przeciwjaskrowych na potrzeby Klinik Okulistycznych USK-2 PUM w Szczecinie.
Beschreibung: 1. Dostawa soczewek wewnątrzgałkowych, akcesoriów okulistycznych oraz stentów przeciwjaskrowych na potrzeby Klinik Okulistycznych USK-2 PUM w Szczecinie. 2. Zamówienie składa się z 9 zadań, których szczegółowy opis został zawarty w zał. 2 FCJ. 3. Zamawiający wymaga zaoferowania wyrobów medycznych , które były wprowadzone do obrotu zgodnie z Ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r o wyrobach medycznych (Dz.U. 2024.1620 z późn.zm.) 4. Zamawiający wymaga, by okres przydatności do użycia wszystkich oferowanych wyrobów wynosił minimum 12 miesięcy, licząc od daty dostawy do siedziby zamawiającego. 5. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych. 6. Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP)
Interne Kennung: ZP.220.40.26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33731110 Intraokulare Linsen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel, 33184100 Chirurgische Implantate
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 Soczewki tylnokomorowe akrylowe, zwijalne, hydrofilne, asferyczne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa Soczewek tylnokomorowych akrylowych, zwijalnych, hydrofilnych, asferycznych w ilości 1.500 sztuk. Szczegółowe wymagania w zakresie opisu przedmiotu zamówienia zawiera Formularz cen jednostkowych.
Interne Kennung: zadanie 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 Soczewki tylnokomorowe akrylowe, zwijalne, hydrofobowe, asferyczne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa Soczewek tylnokomorowych akrylowych, zwijalnych, hydrofobowych, asferycznych w ilości 400 sztuk. Szczegółowe wymagania w zakresie opisu przedmiotu zamówienia zawiera Formularz cen jednostkowych.
Interne Kennung: zadanie 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3 Soczewki tylnokomorowe
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa soczewek tylnokomorowych w ilości 300 sztuk. Szczegółowe wymagania w zakresie opisu przedmiotu zamówienia zawiera Formularz cen jednostkowych.
Interne Kennung: zadanie 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4 Soczewki tylnokomorowe trzyczęściowe
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa soczewek tylnokomorowych trzyczęściowych w ilości 100 sztuk. Szczegółowe wymagania w zakresie opisu przedmiotu zamówienia zawiera Formularz cen jednostkowych.
Interne Kennung: zadanie 4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5 Soczewki toryczne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa soczewek torycznych w ilości 50 sztuk. Szczegółowe wymagania w zakresie opisu przedmiotu zamówienia zawiera Formularz cen jednostkowych.
Interne Kennung: zadanie 5
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6 Materiały wiskoelastyczne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów wiskoelastycznych w ilości 3400 sztuk. Szczegółowe wymagania w zakresie opisu przedmiotu zamówienia zawiera Formularz cen jednostkowych.
Interne Kennung: zadanie 6
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 7 Zastawki typu Ahmeda dla dorosłych i dzieci
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa zastawek typu Ahmeda dla dorosłych i dzieci w ilości 20 sztuk. Szczegółowe wymagania w zakresie opisu przedmiotu zamówienia zawiera Formularz cen jednostkowych.
Interne Kennung: zadanie 7
Haupteinstufung (cpv): 33184100 Chirurgische Implantate
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie nr 8 Stenty przeciwjaskrowe
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa stentów przeciwjaskrowych w ilości 150 sztuk. Szczegółowe wymagania w zakresie opisu przedmiotu zamówienia zawiera Formularz cen jednostkowych.
Interne Kennung: zadanie 8
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie nr 9 Soczewki wewnątrzgałkowe z wydłużoną ogniskową typu EDOF
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa Soczewki wewnątrzgałkowe z wydłużoną ogniskową typu EDOF w ilości 70 sztuk. Szczegółowe wymagania w zakresie opisu przedmiotu zamówienia zawiera Formularz cen jednostkowych.
Interne Kennung: zadanie 9