2. Verfahren
Verfahren
Titel: Tijdelijke inhuur Manager projectbeheersing
Beschreibung: MRDH wenst voor de ondersteuning voor het programma Instroom Nieuwe Trams Haagse Regio een Manager projectbeheersing in te huren (zie aanbestedingsleidraad paragraaf 2.2.1), maar kan indien gewenst worden uitgebreid naar andere projecten/programma's gedurende de looptijd van deze overeenkomst. Momenteel wordt voor het project INTHR een medewerker voor ca. 20 uur ingehuurd.
Interne Kennung: 250418LP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: De geschatte waarde van de gehele duur van de overeenkomst (inclusief de optionele verlengingsjaren) overstijgt het drempelbedrag van € 443.000, -
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79000000 Dienstleistungen für Unternehmen: Recht, Marketing, Consulting, Einstellungen, Druck und Sicherheit
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79400000 Unternehmens- und Managementberatung und zugehörige Dienste
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Perceel 1 - Manager Projectbeheersing
Beschreibung: Inleenovereenkomst bestaat uit 1 perceel Momenteel wordt voor deze functie een medewerker ingehuurd voor 20 uur per week. De geraamde maximale waarde voor de Manager Projectbeheersing bedraagt ca. € 100.000, - exclusief BTW per jaar. De opdracht wordt aangegaan voor een periode van drie jaar met driemaal de optie om de contractduur met één jaar te verlengen.
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 79410000 Unternehmens- und Managementberatung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: (op basis van tweezijdige verlenging). Door het aangaan van een lange vaste inhuurperiode, verwacht MRDH dat betreffende functionaris ruimte heeft om de langdurige (infra)projecten succesvol af te ronden en de inwerkkosten goed te kunnen spreiden.