See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa usługa edukacyjna polegająca na realizacji kursów specjalizacyjnych dla lekarzy uczestniczących w projekcie pn. „Wspieranie kształcenia podyplomowego lekarzy w dziedzinach istotnych z punktu widzenia potrzeb epidemiologiczno-demograficznych Polski (FERS1)”
Beschreibung: Usługa edukacyjna polegająca na kompleksowej organizacji kursów dla lekarzy uczestniczących w procesie kształcenia specjalizacyjnego, realizowana na potrzeby projektu pn. „Wspieranie kształcenia podyplomowego lekarzy w dziedzinach istotnych z punktu widzenia potrzeb epidemiologiczno-demograficznych Polski (FERS1)” w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus
Vorherige Bekanntmachung: 771379-2024
Interne Kennung: CP-24-1817/2024/UE
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Niniejsze zamówienie udzielane jest w wyniku przeprowadzenia postępowania w trybie przetargu nieograniczonego, o którym mowa w art. 132 ustawy PZP, z uwzględnieniem art. 359 pkt 1 oraz art. 360 ustawy PZP. Przy udzielaniu niniejszego zamówienia na usługi społeczne – o wartości przekraczającej równowartość kwoty 750 000 euro – stosuje się przepisy ustawy PZP właściwe dla zamówień klasycznych, o wartości równej lub przekraczającej progi unijne, przy czym, zgodnie z dyspozycją art. 360 ustawy PZP, Zamawiający odstąpił od stosowania przepisów tej ustawy dotyczących: 1) obowiązku składania oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy PZP, na formularzu JEDZ; 2) minimalnych terminów składania ofert; 3) obowiązku żądania dokumentów jako podmiotowego środka dowodowego. Zamawiający przewiduje odwróconą kolejność oceny ofert zgodnie z art. 139 ustawy PZP, co oznacza że najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80320000 Ausbildung im medizinischen Bereich
5. Los
Los: LOT-0009
Titel: część nr 9
Beschreibung: Część nr 9; Kurs w ramach modułu podstawowego z chirurgii ogólnej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie chirurgii ogólnej oraz chirurgii onkologicznej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Zakażenia chirurgiczne oraz HIV/AIDS; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 9
Los: LOT-0016
Titel: część nr 16
Beschreibung: Część nr 16; Kurs w ramach modułu specjalistycznego z chirurgii ogólnej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie chirurgii ogólnej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Chirurgia wieku podszłego i podstawy opieki geriatrycznej; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 16
Los: LOT-0017
Titel: część nr 17
Beschreibung: Część nr 17; Kurs w ramach modułu specjalistycznego z chirurgii ogólnej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie chirurgii ogólnej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Chirurgia wieku podszłego i podstawy opieki geriatrycznej; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 17
Los: LOT-0018
Titel: część nr 18
Beschreibung: Część nr 18; Kurs w ramach modułu specjalistycznego z chirurgii ogólnej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie chirurgii ogólnej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Chirurgia wieku podszłego i podstawy opieki geriatrycznej; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 18
Los: LOT-0019
Titel: część nr 19
Beschreibung: Część nr 19; Kurs w ramach modułu specjalistycznego z chirurgii ogólnej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie chirurgii ogólnej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Chirurgia wieku podszłego i podstawy opieki geriatrycznej; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 19
Los: LOT-0028
Titel: część nr 28
Beschreibung: Część nr 28; Kurs w ramach modułu specjalistycznego z chirurgii ogólnej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie chirurgii ogólnej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Transplantologia; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 28
Los: LOT-0029
Titel: część nr 29
Beschreibung: Część nr 29; Kurs w ramach modułu specjalistycznego z chirurgii ogólnej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie chirurgii ogólnej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Transplantologia; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 29
Los: LOT-0030
Titel: część nr 30
Beschreibung: Część nr 30; Kurs w ramach modułu specjalistycznego z chirurgii ogólnej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie chirurgii ogólnej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Transplantologia; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 30
Los: LOT-0031
Titel: część nr 31
Beschreibung: Część nr 31; Kurs w ramach modułu specjalistycznego z chirurgii ogólnej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie chirurgii ogólnej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Transplantologia; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 31
Los: LOT-0037
Titel: część nr 37
Beschreibung: Część nr 37; Kurs w ramach modułu podstawowego z chirurgii ogólnej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie chirurgii ogólnej oraz chirurgii onkologicznej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Zakażenia chirurgiczne oraz HIV/AIDS; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 37
Los: LOT-0038
Titel: część nr 38
Beschreibung: Część nr 38; Kurs w ramach modułu podstawowego z chirurgii ogólnej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie chirurgii ogólnej oraz chirurgii onkologicznej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Zakażenia chirurgiczne oraz HIV/AIDS; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 38
Los: LOT-0050
Titel: część nr 50
Beschreibung: Część nr 50; Kurs w ramach modułu podstawowego z chorób wewnętrznych; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie chorób wewnętrznych, onkologii klinicznej, hematologii, geriatrii; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Alergologia; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014 oraz 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 50
Los: LOT-0051
Titel: część nr 51
Beschreibung: Część nr 51; Kurs w ramach modułu podstawowego z chorób wewnętrznych; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie chorób wewnętrznych, onkologii klinicznej, hematologii, geriatrii; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Alergologia; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014 oraz 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 51
Los: LOT-0052
Titel: część nr 52
Beschreibung: Część nr 52; Kurs w ramach modułu podstawowego z chorób wewnętrznych; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie chorób wewnętrznych, onkologii klinicznej, hematologii, geriatrii; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Alergologia; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014 oraz 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 52
Los: LOT-0053
Titel: część nr 53
Beschreibung: Część nr 53; Kurs w ramach modułu podstawowego z chorób wewnętrznych; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie chorób wewnętrznych, onkologii klinicznej, hematologii, geriatrii; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Alergologia; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014 oraz 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 53
Los: LOT-0066
Titel: część nr 66
Beschreibung: Część nr 66; Kurs w ramach modułu podstawowego z chorób wewnętrznych; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie chorób wewnętrznych, onkologii klinicznej, hematologii, geriatrii; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Toksykologia; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014 oraz 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 66
Los: LOT-0067
Titel: część nr 67
Beschreibung: Część nr 67; Kurs w ramach modułu podstawowego z chorób wewnętrznych; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie chorób wewnętrznych, onkologii klinicznej, hematologii, geriatrii; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Toksykologia; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014 oraz 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 67
Los: LOT-0068
Titel: część nr 68
Beschreibung: Część nr 68; Kurs w ramach modułu podstawowego z chorób wewnętrznych; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie chorób wewnętrznych, onkologii klinicznej, hematologii, geriatrii; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Toksykologia; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014 oraz 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 68
Los: LOT-0069
Titel: część nr 69
Beschreibung: Część nr 69; Kurs w ramach modułu podstawowego z chorób wewnętrznych; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie chorób wewnętrznych, onkologii klinicznej, hematologii, geriatrii; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Toksykologia; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014 oraz 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 69
Los: LOT-0077
Titel: część nr 77
Beschreibung: Część nr 77; Kurs w ramach modułu specjalistycznego z chorób wewnętrznych; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie chorób wewnętrznych; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Choroby wewnętrzne - kurs atestacyjny; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 77
Los: LOT-0078
Titel: część nr 78
Beschreibung: Część nr 78; Kurs w ramach modułu specjalistycznego z chorób wewnętrznych; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie chorób wewnętrznych; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Choroby wewnętrzne - kurs atestacyjny; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 78
Los: LOT-0080
Titel: część nr 80
Beschreibung: Część nr 80; Kurs w ramach modułu specjalistycznego z chorób wewnętrznych; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie chorób wewnętrznych; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Wprowadzenie do specjalizacji w dziedzinie chorób wewnętrznych; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014 oraz 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 80
Los: LOT-0082
Titel: część nr 82
Beschreibung: Część nr 82; Kurs w ramach modułu specjalistycznego z chorób wewnętrznych; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie chorób wewnętrznych; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Wprowadzenie do specjalizacji w dziedzinie chorób wewnętrznych; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014 oraz 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 82
Los: LOT-0083
Titel: część nr 83
Beschreibung: Część nr 83; Kurs w ramach modułu specjalistycznego z chorób wewnętrznych; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie chorób wewnętrznych; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Wprowadzenie do specjalizacji w dziedzinie chorób wewnętrznych; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014 oraz 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 83
Los: LOT-0084
Titel: część nr 84
Beschreibung: Część nr 84; Kurs w ramach modułu jednolitego z medycyny rodzinnej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie medycyny rodzinnej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Opieka nad szczególnymi grupami pacjentów; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 84
Los: LOT-0085
Titel: część nr 85
Beschreibung: Część nr 85; Kurs w ramach modułu jednolitego z medycyny rodzinnej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie medycyny rodzinnej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Opieka nad szczególnymi grupami pacjentów; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 85
Los: LOT-0086
Titel: część nr 86
Beschreibung: Część nr 86; Kurs w ramach modułu jednolitego z medycyny rodzinnej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie medycyny rodzinnej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Wybrane problemy kliniczne ; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 86
Los: LOT-0087
Titel: część nr 87
Beschreibung: Część nr 87; Kurs w ramach modułu jednolitego z medycyny rodzinnej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie medycyny rodzinnej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Wybrane problemy kliniczne ; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 87
Los: LOT-0088
Titel: część nr 88
Beschreibung: Część nr 88; Kurs w ramach modułu jednolitego z medycyny rodzinnej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie medycyny rodzinnej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Badania diagnostyczne w POZ; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 88
Los: LOT-0089
Titel: część nr 89
Beschreibung: Część nr 89; Kurs w ramach modułu jednolitego z medycyny rodzinnej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie medycyny rodzinnej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Badania diagnostyczne w POZ; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 89
Los: LOT-0090
Titel: część nr 90
Beschreibung: Część nr 90; Kurs w ramach modułu jednolitego z medycyny rodzinnej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie medycyny rodzinnej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Badania diagnostyczne w POZ; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 90
Los: LOT-0091
Titel: część nr 91
Beschreibung: Część nr 91; Kurs w ramach modułu jednolitego z medycyny rodzinnej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie medycyny rodzinnej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Badania diagnostyczne w POZ; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 91
Los: LOT-0099
Titel: część nr 99
Beschreibung: Część nr 99; Kurs w ramach modułu jednolitego z medycyny rodzinnej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie medycyny rodzinnej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Leczenie bólu o różnym podłożu. Leczenie ran; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 99
Los: LOT-0100
Titel: część nr 100
Beschreibung: Część nr 100; Kurs w ramach modułu jednolitego z medycyny rodzinnej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie medycyny rodzinnej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Leczenie bólu o różnym podłożu. Leczenie ran; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 100
Los: LOT-0101
Titel: część nr 101
Beschreibung: Część nr 101; Kurs w ramach modułu jednolitego z medycyny rodzinnej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie medycyny rodzinnej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Leczenie bólu o różnym podłożu. Leczenie ran; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 101
Los: LOT-0102
Titel: część nr 102
Beschreibung: Część nr 102; Kurs w ramach modułu jednolitego z medycyny rodzinnej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie medycyny rodzinnej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Leczenie bólu o różnym podłożu. Leczenie ran; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 102
Los: LOT-0103
Titel: część nr 103
Beschreibung: Część nr 103; Kurs w ramach modułu jednolitego z medycyny rodzinnej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie medycyny rodzinnej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Medycyna rodzinna - Kurs atestacyjny; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 103
Los: LOT-0104
Titel: część nr 104
Beschreibung: Część nr 104; Kurs w ramach modułu jednolitego z medycyny rodzinnej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie medycyny rodzinnej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Medycyna rodzinna - Kurs atestacyjny; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 104
Los: LOT-0105
Titel: część nr 105
Beschreibung: Część nr 105; Kurs w ramach modułu jednolitego z medycyny rodzinnej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie medycyny rodzinnej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Medycyna rodzinna - Kurs atestacyjny; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 105
Los: LOT-0111
Titel: część nr 111
Beschreibung: Część nr 111; Kurs w ramach modułu jednolitego z medycyny rodzinnej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie medycyny rodzinnej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Opieka nad pacjentem geriatrycznym; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 111
Los: LOT-0113
Titel: część nr 113
Beschreibung: Część nr 113; Kurs w ramach modułu jednolitego z medycyny rodzinnej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie medycyny rodzinnej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Opieka nad pacjentem na różnych etapach życia; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 113
Los: LOT-0114
Titel: część nr 114
Beschreibung: Część nr 114; Kurs w ramach modułu jednolitego z medycyny rodzinnej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie medycyny rodzinnej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Opieka nad pacjentem na różnych etapach życia; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 114
Los: LOT-0115
Titel: część nr 115
Beschreibung: Część nr 115; Kurs w ramach modułu jednolitego z medycyny rodzinnej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie medycyny rodzinnej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Opieka nad pacjentem na różnych etapach życia; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 115
Los: LOT-0116
Titel: część nr 116
Beschreibung: Część nr 116; Kurs w ramach modułu jednolitego z medycyny rodzinnej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie medycyny rodzinnej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Problemy psychiatryczne i neurologiczne w praktyce lekarza rodzinnego; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 116
Los: LOT-0117
Titel: część nr 117
Beschreibung: Część nr 117; Kurs w ramach modułu jednolitego z medycyny rodzinnej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie medycyny rodzinnej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Problemy psychiatryczne i neurologiczne w praktyce lekarza rodzinnego; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 117
Los: LOT-0118
Titel: część nr 118
Beschreibung: Część nr 118; Kurs w ramach modułu jednolitego z medycyny rodzinnej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie medycyny rodzinnej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Problemy psychiatryczne i neurologiczne w praktyce lekarza rodzinnego; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 118
Los: LOT-0119
Titel: część nr 119
Beschreibung: Część nr 119; Kurs w ramach modułu jednolitego z medycyny rodzinnej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie medycyny rodzinnej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Problemy psychiatryczne i neurologiczne w praktyce lekarza rodzinnego; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 119
Los: LOT-0120
Titel: część nr 120
Beschreibung: Część nr 120; Kurs w ramach modułu jednolitego z medycyny rodzinnej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie medycyny rodzinnej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Stany nagłe, zatrucia i zagrożenia życia w medycynie rodzinnej; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): Województwo zachodnio-pomorskie, pomorskie, lubuskie, wielkopolskie, dolnośląskie, opolskie, śląskie; Forma realizacji kursu: stacjonarna
Interne Kennung: część nr 120
Los: LOT-0121
Titel: część nr 121
Beschreibung: Część nr 121; Kurs w ramach modułu jednolitego z medycyny rodzinnej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie medycyny rodzinnej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Stany nagłe, zatrucia i zagrożenia życia w medycynie rodzinnej; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): Województwo zachodnio-pomorskie, pomorskie, lubuskie, wielkopolskie, dolnośląskie, opolskie, śląskie; Forma realizacji kursu: stacjonarna
Interne Kennung: część nr 121
Los: LOT-0122
Titel: część nr 122
Beschreibung: Część nr 122; Kurs w ramach modułu jednolitego z medycyny rodzinnej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie medycyny rodzinnej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Stany nagłe, zatrucia i zagrożenia życia w medycynie rodzinnej; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): Województwo zachodnio-pomorskie, pomorskie, lubuskie, wielkopolskie, dolnośląskie, opolskie, śląskie; Forma realizacji kursu: stacjonarna
Interne Kennung: część nr 122
Los: LOT-0128
Titel: część nr 128
Beschreibung: Część nr 128; Kurs w ramach modułu jednolitego z medycyny rodzinnej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie medycyny rodzinnej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Szczepienia dzieci i dorosłych; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 128
Los: LOT-0129
Titel: część nr 129
Beschreibung: Część nr 129; Kurs w ramach modułu jednolitego z medycyny rodzinnej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie medycyny rodzinnej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Szczepienia dzieci i dorosłych; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 129
Los: LOT-0130
Titel: część nr 130
Beschreibung: Część nr 130; Kurs w ramach modułu jednolitego z medycyny rodzinnej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie medycyny rodzinnej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Szczepienia dzieci i dorosłych; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 130
Los: LOT-0142
Titel: część nr 142
Beschreibung: Część nr 142; Kurs w ramach modułu jednolitego z medycyny rodzinnej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie medycyny rodzinnej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Wprowadzenie do specjalizacji w medycynie rodzinnej ; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 142
Los: LOT-0143
Titel: część nr 143
Beschreibung: Część nr 143; Kurs w ramach modułu jednolitego z medycyny rodzinnej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie medycyny rodzinnej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Wprowadzenie do specjalizacji w medycynie rodzinnej ; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 143
Los: LOT-0144
Titel: część nr 144
Beschreibung: Część nr 144; Kurs w ramach modułu jednolitego z medycyny rodzinnej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie medycyny rodzinnej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Wprowadzenie do specjalizacji w medycynie rodzinnej ; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 144
Los: LOT-0145
Titel: część nr 145
Beschreibung: Część nr 145; Kurs w ramach modułu jednolitego z medycyny rodzinnej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie medycyny rodzinnej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Wprowadzenie do specjalizacji w medycynie rodzinnej ; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 145
Los: LOT-0146
Titel: część nr 146
Beschreibung: Część nr 146; Kurs w ramach modułu jednolitego z medycyny rodzinnej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie medycyny rodzinnej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Wybrane problemy w medycynie rodzinnej: choroby zakaźne, okulistyka, stomatologia; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 146
Los: LOT-0147
Titel: część nr 147
Beschreibung: Część nr 147; Kurs w ramach modułu jednolitego z medycyny rodzinnej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie medycyny rodzinnej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Wybrane problemy w medycynie rodzinnej: choroby zakaźne, okulistyka, stomatologia; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 147
Los: LOT-0148
Titel: część nr 148
Beschreibung: Część nr 148; Kurs w ramach modułu jednolitego z medycyny rodzinnej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie medycyny rodzinnej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Wybrane problemy w medycynie rodzinnej: choroby zakaźne, okulistyka, stomatologia; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 148
Los: LOT-0149
Titel: część nr 149
Beschreibung: Część nr 149; Kurs w ramach modułu jednolitego z medycyny rodzinnej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie medycyny rodzinnej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Wybrane problemy w medycynie rodzinnej: choroby zakaźne, okulistyka, stomatologia; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 149
Los: LOT-0154
Titel: część nr 154
Beschreibung: Część nr 154; Kurs w ramach modułu podstawowego/specjalistycznego z pediatrii; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie pediatrii; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Choroby zakaźne wieku dziecięcego i szczepienia ochronne; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014 oraz 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 154
Los: LOT-0155
Titel: część nr 155
Beschreibung: Część nr 155; Kurs w ramach modułu podstawowego/specjalistycznego z pediatrii; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie pediatrii; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Choroby zakaźne wieku dziecięcego i szczepienia ochronne; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014 oraz 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 155
Los: LOT-0164
Titel: część nr 164
Beschreibung: Część nr 164; Kurs w ramach modułu specjalistycznego z pediatrii; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie pediatrii; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Stomatologia dziecięca; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 164
Los: LOT-0165
Titel: część nr 165
Beschreibung: Część nr 165; Kurs w ramach modułu specjalistycznego z pediatrii; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie pediatrii; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Stomatologia dziecięca; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 165
Los: LOT-0166
Titel: część nr 166
Beschreibung: Część nr 166; Kurs w ramach modułu specjalistycznego z pediatrii; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie pediatrii; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Stomatologia dziecięca; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 166
Los: LOT-0169
Titel: część nr 169
Beschreibung: Część nr 169; Kurs w ramach modułu podstawowego/specjalistycznego z pediatrii; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie pediatrii; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Wybrane problemy z psychiatrii dzieci i młodzieży; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014 oraz 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 169
Los: LOT-0170
Titel: część nr 170
Beschreibung: Część nr 170; Kurs w ramach modułu podstawowego/specjalistycznego z pediatrii; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie pediatrii; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Wybrane problemy z psychiatrii dzieci i młodzieży; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014 oraz 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 170
Los: LOT-0171
Titel: część nr 171
Beschreibung: Część nr 171; Kurs w ramach modułu podstawowego/specjalistycznego z pediatrii; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie pediatrii; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Wybrane problemy z psychiatrii dzieci i młodzieży; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014 oraz 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 171
Los: LOT-0244
Titel: część nr 244
Beschreibung: Część nr 244; Kurs w ramach modułu specjalistycznego z chirurgii onkologicznej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie chirurgii onkologicznej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Rak płuca i inne nowotwory klatki piersiowej; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 244
Los: LOT-0245
Titel: część nr 245
Beschreibung: Część nr 245; Kurs w ramach modułu specjalistycznego z chirurgii onkologicznej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie chirurgii onkologicznej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Rak płuca i inne nowotwory klatki piersiowej; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 245
Los: LOT-0296
Titel: część nr 296
Beschreibung: Część nr 296; Kurs w ramach modułu jednolitego z psychiatrii dzieci i młodzieży; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie psychiatrii dzieci i młodzieży; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Choroby rzadkie jako problem medyczny i społeczny. Diagnostyka genetyczna chorób rzadkich. Plan dla Chorób Rzadkich; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 296
Los: LOT-0297
Titel: część nr 297
Beschreibung: Część nr 297; Kurs w ramach modułu jednolitego z psychiatrii dzieci i młodzieży; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie psychiatrii dzieci i młodzieży; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Choroby rzadkie jako problem medyczny i społeczny. Diagnostyka genetyczna chorób rzadkich. Plan dla Chorób Rzadkich; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 297
Los: LOT-0298
Titel: część nr 298
Beschreibung: Część nr 298; Kurs w ramach modułu jednolitego z psychiatrii dzieci i młodzieży; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie psychiatrii dzieci i młodzieży; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Kompleksowe leczenie najważniejszych zaburzeń psychicznych dzieci i młodzieży; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014 oraz 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 298
Los: LOT-0299
Titel: część nr 299
Beschreibung: Część nr 299; Kurs w ramach modułu jednolitego z psychiatrii dzieci i młodzieży; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie psychiatrii dzieci i młodzieży; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Kompleksowe leczenie najważniejszych zaburzeń psychicznych dzieci i młodzieży; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014 oraz 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 299
Los: LOT-0300
Titel: część nr 300
Beschreibung: Część nr 300; Kurs w ramach modułu jednolitego z psychiatrii dzieci i młodzieży; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie psychiatrii dzieci i młodzieży; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Psychiatria sądowa i opiniowanie sądowo-psychiatryczne; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 300
Los: LOT-0301
Titel: część nr 301
Beschreibung: Część nr 301; Kurs w ramach modułu jednolitego z psychiatrii dzieci i młodzieży; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie psychiatrii dzieci i młodzieży; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Psychiatria sądowa i opiniowanie sądowo-psychiatryczne; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 301
Los: LOT-0302
Titel: część nr 302
Beschreibung: Część nr 302; Kurs w ramach modułu jednolitego z psychiatrii dzieci i młodzieży; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie psychiatrii dzieci i młodzieży; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Psychoterapia w leczeniu zaburzeń psychicznych dzieci i młodzieży; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014 oraz 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 302
Los: LOT-0303
Titel: część nr 303
Beschreibung: Część nr 303; Kurs w ramach modułu jednolitego z psychiatrii dzieci i młodzieży; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie psychiatrii dzieci i młodzieży; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Psychoterapia w leczeniu zaburzeń psychicznych dzieci i młodzieży; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014 oraz 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 303
Los: LOT-0304
Titel: część nr 304
Beschreibung: Część nr 304; Kurs w ramach modułu jednolitego z psychiatrii dzieci i młodzieży; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie psychiatrii dzieci i młodzieży; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Uzależnienia u dzieci i młodzieży; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 304
Los: LOT-0305
Titel: część nr 305
Beschreibung: Część nr 305; Kurs w ramach modułu jednolitego z psychiatrii dzieci i młodzieży; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie psychiatrii dzieci i młodzieży; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Uzależnienia u dzieci i młodzieży; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 305
Los: LOT-0306
Titel: część nr 306
Beschreibung: Część nr 306; Kurs w ramach modułu jednolitego z psychiatrii dzieci i młodzieży; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie psychiatrii dzieci i młodzieży; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Wprowadzenie do psychiatrii dzieci i młodzieży; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014 oraz 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 306
Los: LOT-0307
Titel: część nr 307
Beschreibung: Część nr 307; Kurs w ramach modułu jednolitego z psychiatrii dzieci i młodzieży; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie psychiatrii dzieci i młodzieży; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Wprowadzenie do psychiatrii dzieci i młodzieży; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014 oraz 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 307
Los: LOT-0308
Titel: część nr 308
Beschreibung: Część nr 308; Kurs w ramach modułu jednolitego z psychiatrii dzieci i młodzieży; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie psychiatrii dzieci i młodzieży; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Pscyhiatria dzieci i młodzieży - kurs atestacyjny; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 308
Los: LOT-0309
Titel: część nr 309
Beschreibung: Część nr 309; Kurs w ramach modułu jednolitego z psychiatrii dzieci i młodzieży; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie psychiatrii dzieci i młodzieży; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Pscyhiatria dzieci i młodzieży - kurs atestacyjny; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 309
Los: LOT-0312
Titel: część nr 312
Beschreibung: Część nr 312; Kurs jednolity, wymaganych w ramach odpowiednich programów specjalizacji objętych projektem - uwaga: wymagane zatwierdzenie pod względem merytorycznym programu kursu przez konsultanta krajowego w dziedzinie Medycyna ratunkowa; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie: chirurgii ogólnej, chorób wewnętrznych, medycyny rodzinnej, patomorfologii, pediatrii, pscyhiatrii, geriatrii, hematologii, chirurgii onkologicznej, radioterapii onkologicznej, onkologii klinicznej, psychiatrii dzieci i młodzieży; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Ratownictwo medyczne; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): Polska z wyłączeniem województwa mazowieckiego; Forma realizacji kursu: hybrydowa
Interne Kennung: część nr 312
Los: LOT-0313
Titel: część nr 313
Beschreibung: Część nr 313; Kurs jednolity, wymaganych w ramach odpowiednich programów specjalizacji objętych projektem - uwaga: wymagane zatwierdzenie pod względem merytorycznym programu kursu przez konsultanta krajowego w dziedzinie Medycyna ratunkowa; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie: chirurgii ogólnej, chorób wewnętrznych, medycyny rodzinnej, patomorfologii, pediatrii, pscyhiatrii, geriatrii, hematologii, chirurgii onkologicznej, radioterapii onkologicznej, onkologii klinicznej, psychiatrii dzieci i młodzieży; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Ratownictwo medyczne; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): Polska z wyłączeniem województwa mazowieckiego; Forma realizacji kursu: hybrydowa
Interne Kennung: część nr 313