2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanbesteding beveiligingsdienstverlening
Beschreibung: Deze opdracht gaat over de beveiliging van het Provinciehuis en het actief uitvoeren van een integraal beveiligingsbeleid. De werkzaamheden bestaan onder andere uit objectbeveiliging, beveiligingsdiensten en het vervullen van een gastheer- of gastvrouwrol. De opdrachtnemer is niet alleen verantwoordelijk voor de uitvoering, maar ook voor het adviseren over het beveiligingsbeleid
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
5. Los
Los: LOT-0000