2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wyposażenia Planetarium Wenus w Zielonej Górze
Beschreibung: 3.1. Zamówienie dotyczy wymiany systemu planetaryjnego zainstalowanego w Centrum Nauki Keplera Planetarium Wenus w Zielonej Górze. Zamówienie obejmuje demontaż zbędnej infrastruktury oraz dostawę, montaż i uruchomienie sytemu projekcji na półkulisty ekran o średnicy 10 m. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 7 do SWZ. Przedmiot zamówienia powinien zostać zrealizowany z uwzględnieniem postanowień wzoru umowy w sprawie zamówienia publicznego, jaką zamierza zawrzeć Zamawiający. Wzór ten stanowi załącznik nr 6 do SWZ. 3.2. Nazwy i kody dotyczące przedmiotu zamówienia określone zgodnie ze Wspólnym Słownikiem Zamówień (CPV): 32321200 - 1 - Urządzenia audiowizualne, 32322000 - 6 - Urządzenia multimedialne, 38653400 - 1 - Ekrany projekcyjne. 3.3. Zamawiający nie dokonuje podziału zamówienia na części i tym samym nie dopuszcza składania ofert częściowych, o których mowa w art. 7 pkt 15 PZP. Zamówienie nie jest podzielone na części z uwagi na specyfikę zagadnienia. Zamówienie obejmuje jednolity zakres prac i dostaw. Zgodnie z dokonaną analizą jest zamówieniem dostępnym dla małych i średnich przedsiębiorców. 3.4. Miejscem realizacji przedmiotu zamówienia będzie: Centrum Nauki Keplera Planetarium Wenus w Zielonej Górze, ul. Sikorskiego 10, 65-454 Zielona Góra.
Interne Kennung: ZOK.207P.11.01.2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32321200 Audiovisuelle Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32322000 Multimediaausrüstung, 38653400 Leinwände
5. Los
Los: LOT-0001