2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst Minicontainers
Beschreibung: Opdrachtgever wenst een raamovereenkomst af te sluiten voor de levering van minicontainers met een inhoud van 80 liter, 140 liter en 240 liter. Naast de levering van de containers, dient opdrachtnemer ook, indien opdrachtgever hierom verzoekt, de verspreiding (het uitzetten en eventueel innemen van de oude container) binnen één of meerdere gemeenten voor haar rekening te nemen. De ingeschatte opdrachtwaarde over 4 jaar bedraagt totaal € 375.000 excl. btw.
Interne Kennung: U25-011
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34928480 Abfallcontainer und -körbe
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Minicontainers
Beschreibung: Opdrachtgever wenst een raamovereenkomst af te sluiten voor de levering van minicontainers met een inhoud van 80 liter, 140 liter en 240 liter. Indicatie opdrachtwaarde over totaal 4 jaar bedraagt € 375.000 excl. btw.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlengingopties