2. Verfahren
Verfahren
Titel: Evaluatiebureau ten behoeve van visitatiediensten
Beschreibung: Het doel is middels een aanbesteding te komen tot een (raam)overeenkomst met maximaal drie (3) inschrijvers voor de komende 24 maanden, met een verlengingsoptie van viermaal 12 maanden (48 maanden), in totaal inclusief de initiële vaste looptijd maximaal 72 maanden. De af te sluiten overeenkomst heeft als verwachte ingangsdatum 1 september 2026. De omvang van de werkzaamheden betrof in 2024 en 2025 gemiddeld jaarlijks circa € 500.000,- euro exclusief btw, dit is ook de verwachting in 2026 en voor 2027, maar kan per jaar verschillen. Inschrijvers kunnen hier echter geen rechten aan ontlenen.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79419000 Beratung in Sachen Evaluierung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Het doel is middels een aanbesteding te komen tot een (raam)overeenkomst met maximaal drie (3) inschrijvers voor de komende 24 maanden, met een verlengingsoptie van viermaal 12 maanden (48 maanden), in totaal inclusief de initiële vaste looptijd maximaal 72 maanden. De af te sluiten overeenkomst heeft als verwachte ingangsdatum 1 september 2026. Daarbij is het aan NHL Stenden Hogeschool om te bepalen of gebruik wordt gemaakt van de optie tot verlenging.