2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup przedmiotów umundurowania i wyekwipowania.
Beschreibung: Zadanie ofertowe nr 10 - trzewiki ćwiczebne tropikalne wzór 920PZ/MON w liczbie 100 par.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18832000 Spezialschuhe
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie ofertowe nr 10
Beschreibung: Trzewiki ćwiczebne tropikalne wzór 920PZ/MON w liczbie 100 par.