See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 24-126.2 Automobilový jeřáb 50 t – 8 ks
Beschreibung: Předmětem VZ je pořízení osmi kusů nových automobilových jeřábů 50 t, které jsou určeny k zajištění nezbytné dodávky v oblasti prostředků pro vyprošťování osob a pro záchranné práce při dopravních nehodách. Součástí dodávky je také zaškolení obsluhy, a to v rozsahu a za podmínek stanovených v Příloze č. 2 ZD. Předmět VZ je rozdělen na 2 (dvě) samostatné části, a sice: 1. část VZ: Dodávka automobilového jeřábu 50 t – 4 ks 2. část VZ: Dodávka automobilového jeřábu 50 t – 4 ks
Interne Kennung: 18673/25-SSHR
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42414000 Kräne, fahrbare Hubportale und Krankraftkarren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. část VZ: Dodávka automobilového jeřábu 50 t – 4 ks
Beschreibung: Dodávka automobilového jeřábu 50 t – 4 ks
Interne Kennung: 1. část VZ
Los: LOT-0002
Titel: 2. část VZ: Dodávka automobilového jeřábu 50 t – 4 ks
Interne Kennung: 2. část VZ