260232-2025 - Ergebnis
Polen – Öffentlicher Verkehr (Straße) – Świadczenie usług przewozowych w zakresie regularnego przewozu osób na liniach komunikacyjnych miejskich w okresie 3 miesięcy
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług przewozowych w zakresie regularnego przewozu osób na liniach komunikacyjnych miejskich w okresie 3 miesięcy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług przewozowych w zakresie regularnego przewozu osób na liniach komunikacyjnych miejskich na terenie Wałbrzycha oraz na liniach komunikacyjnych miejskich łączących Wałbrzych i Gminy sąsiednie, z którymi zawarto porozumienie w zakresie lokalnego transportu zbiorowego w okresie 3 miesięcy od 01.03.2025 r. do 31.05.2025 r. Zakres rzeczowy (bez kilometrów dojazdowych i zjazdowych) wynosi ok. 1 047 832,34 wozokilometrów. Zamawiający przewiduje możliwość zwiększenia planowanego zakresu rzeczowego usług przewozowych o 15% łącznej liczby wozokilometrów. Wykonawca będzie realizował usługi przewozowe 64 autobusami (bez pojazdów rezerwowych) będącymi w jego dyspozycji, w tym autobusami przekazanymi bezpłatnie przez Zamawiającego w liczbie 14 szt. Na dzień rozpoczęcia świadczenia usług przewozowych Wykonawca ma dysponować min. 50 szt. autobusów, w tym min. 10 szt. mega, min. 39 szt. maxi i min. 1 szt. midi. Opis przedmiotu zamówienia i zakresu obowiązków Wykonawcy oraz zasady współpracy i wzajemnych rozliczeń Wykonawcy z Zamawiającym zawarte są w projekcie umowy. Zakres usług przewozowych, tj. wykaz linii komunikacyjnych, liczbę kursów, liczbę i rodzaj pojazdów dla danej linii komunikacyjnej, godziny pracy przewozowej zawiera załącznik nr 1 do projektu umowy. Wykonawca zobowiązany będzie także do zawarcia umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych (projekt umowy stanowi załącznik do zaproszenia do negocjacji). Umowa zawarta z wykonawcami występującymi wspólnie: konsorcjum firm: 1.Benedykt Nowak - Nowak Transport (Lider Konsorcjum) ul. 3 Maja 57, 42-622 Świerklaniec REGON 271551589 NIP 6451015834 2.TRANSGÓR Spółka Akcyjna ul. Fabryczna 7a , 41-404 Mysłowice REGON 272292960 NIP 2220019557 3.Kłosok Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa ul. Gajowa 62, 44-240 Żory REGON 385846690 NIP 6511736515 4.Usługi Transportowe Krzysztof Pawelec Biechów 93b, 28-133 Pacanów REGON 271057910 NIP 6340004477 5. LZ Apolinary Lazar, Marcin Lazar Spółka jawna ul. Główna 155A, 42-626 Zendek REGON 273313842 NIP 6451964223
Interne Kennung: BZP.271.17.2025
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zakres rzeczowy (bez kilometrów dojazdowych i zjazdowych) wynosi ok. 1 047 832,34 wozokilometrów. Zamawiający przewiduje możliwość zwiększenia planowanego zakresu rzeczowego usług przewozowych o 15% łącznej liczby wozokilometrów.