See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: sukcesywne dostawy leków i produktów leczniczych do Pomorskiego Centrum Reumatologicznego im. dr Jadwigi Titz – Kosko w Sopocie Spółka z o.o. w podziale na 65 pakietów
Beschreibung: sukcesywne dostawy leków i produktów leczniczych w podziale na 65 pakietów Pakiet nr 1 – środki narkotyczne, przeciwbólowe; Pakiet nr 2 – witaminy, prowitaminy, suplementy diety; Pakiet nr 3 – przeciwnowotworowe i immunomodulujące; Pakiet nr 4 – anaestetica środki znieczulające; Pakiet nr 5 – produkty lecznicze używane w chorobach tarczycy i cukrzycy; Pakiet nr 6 – produkty lecznicze dla krwi oraz organów krwiotwórczych; Pakiet nr 7 – roztwory lecznicze – płyny infuzyjne i immunoglobuliny; Pakiet nr 8 – produkty lecznicze dla przewodu pokarmowego i metabolizmu; Pakiet nr 9 – produkty lecznicze dla układu sercowo-naczyniowego; Pakiet nr 10 – środki moczopędne i potas; Pakiet nr 11 – produkty lecznicze dla układu nerwowego; Pakiet nr 12 – produkty lecznicze dla układu sercowo-naczyniowego rozszerzające naczynia mózgowe oraz leki poprawiające pracę mózgu; Pakiet nr 13 – preparaty hormonalne o działaniu ogólnoustrojowym; Pakiet nr 14 – środki przeciwbólowe, przeciwzapalne i przeciwreumatyczne; Pakiet nr 15 – produkty lecznicze dla układu sercowo-naczyniowego; Pakiet nr 16 – środki antybakteryjne – antybiotyki do użytku ogólnoustrojowego; Pakiet nr 17 – środki antybakteryjne – antybiotyki do użytku ogólnoustrojowego; Pakiet nr 18 – środki chroniące naczynia krwionośne oraz czopki przeciw hemoroidom; Pakiet nr 19 – preparaty antyhistaminowe do użytku ogólnoustrojowego; Pakiet nr 20 – środki lecznicze dla układu oddechowego; Pakiet nr 21 – myorelaxantia leki zwiotczające; Pakiet nr 22 – antybakteryjne, chemioterapeutyki, chinolony, środki stosowane w robaczycach, przeciwwirusowe i przeciwgrzybiczne; Pakiet nr 23 – ibandronowy kwas; Pakiet nr 24 – środki stosowane w okulistyce, środki do ucha i nosa; Pakiet nr 25 – produkty lecznicze stosowane w leczeniu dermatologicznym; Pakiet nr 26 – różne produkty oraz szczepionki; Pakiet nr 27 – varia – różne produkty lecznicze; Pakiet nr 28 – sekukinumabum; Pakiet nr 29 – varia – różne produkty lecznicze; Pakiet nr 30 – varia – różne produkty lecznicze; Pakiet nr 31 – etanerceptum; Pakiet nr 32 – etanerceptum; Pakiet nr 33- pozostałe produkty lecznicze dla układu nerwowego; Pakiet nr 34 – denozumabum; Pakiet nr 35 – varia – różne produkty lecznicze; Pakiet nr 36 – infliximabum; Pakiet nr 37 – rituximabum; Pakiet nr 38 – leflunomidum; Pakiet nr 39 – adalimumabum; Pakiet nr 40 – risankizumabum; Pakiet nr 41 – tocilizumabum; Pakiet nr 42 – acidum zoledronicum; Pakiet nr 43 – środki dezynfekcyjne; Pakiet nr 44 – certolizumabum; Pakiet nr 45 – preparaty do żywienia doudoustnego i dojelitowego; Pakiet nr 46 – golimumabum; Pakiet nr 47 – odczynniki i środki kontrastowe; Pakiet nr 48 – szczepionka przeciw grypie; Pakiet nr 49 – varia – różne produkty lecznicze; Pakiet nr 50 – adalimumabum; Pakiet nr 51 – odczynniki i środki kontrastowe; Pakiet nr 52 – substancje; Pakiet nr 53 – roztwory lecznicze – płyny infuzyjne; Pakiet nr 54 – tofacitinibum; Pakiet nr 55 – baricitinib; Pakiet nr 56 – iksekizumab; Pakiet nr 57 – etanerceptum; Pakiet nr 58 – varia – różne produkty lecznicze; Pakiet nr 59 – upadacytynib; Pakiet nr 60 – varia (różne); Pakiet nr 61 – guselkumabum; Pakiet nr 62 – filgotynib; Pakiet nr 63 – pamidronian disodowy; Pakiet nr 64 – anakinra; Pakiet nr 65– nintedanib. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2 do SWZ. Przystępując do przetargu Wykonawca jest zobowiązany wnieść wadium w wysokości: P1- 123,97 zł; P2- 686,57 zł, P3- 615,30 zł; P4- 111,84 zł; P5- 174,55 zł; P6- 133,43 zł; P7- 2 961,36 zł; P8- 742,79 zł; P9- 246,75 zł; P10- 83,09 zł; P11- 262,68 zł; P12- 58,94 zł; P13- 837,24 zł; P14- 606,96 zł; P15- 28,15 zł; P16- 677,83 zł; P17- 732,77 zł; P18- 42,00 zł; P19- 56,77 zł; P20- 171,22 zł; P21- 34,70 zł; P22- 293,25 zł; P23- 11,90 zł; P24- 69,84 zł; P25- 224,44 zł; P26- 244,79 zł; P27- 347,28 zł; P28- 43 752,20 zł; P29- 187,84 zł; P30- 906,26 zł; P31- 1 336,16 zł; P32- 79 800,00 zł; P33- 241,76 zł; P34- 66,24 zł; P35- 664,45 zł; P36- 89,28 zł; P37- 4 160,00 zł; P38- 54,72 zł; P39- 60 000,00 zł; P40- 4 638,89 zł; P41- 72 493,36 zł; P42- 594,00 zł; P43- 494,16 zł; P44- 40 000,08 zł; P45- 130,30 zł; P46- 47 119,27 zł; P47- 1 167,40 zł; P48- 169,20 zł; P49- 638,70 zł; P50- 576,00 zł; P51- 1 684,50 zł; P52- 138,21 zł; P53- 60,26 zł; P54- 3 869,80 zł; P55- 6 870,36 zł; P56- 11 093,32 zł; P57- 2 533,20 zł; P58- 624,05 zł; P59- 11 763,84 zł; P60- 165,60 zł; P61- 5 388,89 zł; P62- 3 777,84 zł; P63- 206,40 zł; P64- 2 699,36 zł; P65- 2 323,00 zł
Interne Kennung: 15-PN-23
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1 - ŚRODKI NARKOTYCZNE PRZECIWBÓLOWE
Beschreibung: ŚRODKI NARKOTYCZNE PRZECIWBÓLOWE - 11 pozycji
Interne Kennung: Pakiet 1
Haupteinstufung (cpv): 33661200 Analgetika
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2 - WITAMINY, PROWITAMINY, SUPLEMENTY DIETY
Beschreibung: WITAMINY, PROWITAMINY, SUPLEMENTY DIETY - 19 pozycji
Interne Kennung: Pakiet 2
Haupteinstufung (cpv): 33616000 Vitamine
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33617000 Mineralstoffe
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3 - PRZECIWNOWOTWOROWE I IMMUNOMODULUJĄCE
Beschreibung: PRZECIWNOWOTWOROWE I IMMUNOMODULUJĄCE - 15 pozycji
Interne Kennung: Pakiet 3
Haupteinstufung (cpv): 33652000 Antineoplastische und immunmodulierende Mittel
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4 - ANAESTETICA- ŚRODKI ZNIECZULAJĄCE
Beschreibung: ANAESTETICA- ŚRODKI ZNIECZULAJĄCE - 6 pozycji
Interne Kennung: Pakiet 4
Haupteinstufung (cpv): 33661100 Anästhetika
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet 5 - PRODUKTY LECZNICZE UŻYWANE W CHOROBACH TARCZYCY I CUKRZYCY
Beschreibung: PRODUKTY LECZNICZE UŻYWANE W CHOROBACH TARCZYCY I CUKRZYCY - 19 pozycji
Interne Kennung: Pakiet 5
Haupteinstufung (cpv): 33642300 Schilddrüsentherapie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33615000 Antidiabetika
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet 6 - PRODUKTY LECZNICZE DLA KRWI ORAZ ORGANÓW KRWIOTWÓRCZYCH
Beschreibung: PRODUKTY LECZNICZE DLA KRWI ORAZ ORGANÓW KRWIOTWÓRCZYCH - 8 pozycji
Interne Kennung: Pakiet 6
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet 7 - ROZTWORY LECZNICZE - PŁYNY INFUZYJNE I IMMUNOGLOBULINY–
Beschreibung: ROZTWORY LECZNICZE - PŁYNY INFUZYJNE I IMMUNOGLOBULINY - 36 pozycji
Interne Kennung: Pakiet 7
Haupteinstufung (cpv): 33692000 Arzneimittellösungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33651500 Immunsera und Immunglobuline
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet 8 - PRODUKTY LECZNICZE DLA PRZEWODU POKARMOWEGO I METABOLIZMU
Beschreibung: PRODUKTY LECZNICZE DLA PRZEWODU POKARMOWEGO I METABOLIZMU - 23 pozycji
Interne Kennung: Pakiet 8
Haupteinstufung (cpv): 33610000 Arzneimittel für Verdauungstrakt und Stoffwechsel
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet 9 - PRODUKTY LECZNICZE DLA UKŁADU SERCOWO-NACZYNIOWEGO
Beschreibung: PRODUKTY LECZNICZE DLA UKŁADU SERCOWO-NACZYNIOWEGO - 49 pozycji
Interne Kennung: Pakiet 9
Haupteinstufung (cpv): 33622000 Arzneimittel für das kardiovaskuläre System
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet 11 - PRODUKTY LECZNICZE DLA UKŁADU NERWOWEGO
Beschreibung: PRODUKTY LECZNICZE DLA UKŁADU NERWOWEGO - 46 pozycji
Interne Kennung: Pakiet 11
Haupteinstufung (cpv): 33661000 Arzneimittel für das Nervensystem
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet 10 - ŚRODKI MOCZOPĘDNE I POTAS
Beschreibung: ŚRODKI MOCZOPĘDNE I POTAS - 8 pozycji
Interne Kennung: Pakiet 10
Haupteinstufung (cpv): 33622300 Diuretika
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet 12 - PRODUKTY LECZNICZE DLA UKŁADU SERCOWO-NACZYNIOWEGO ROZSZERZAJĄCE NACZYNIA MÓZGOWE ORAZ LEKI POPRAWIAJĄCE PRACE MÓZGU
Beschreibung: PRODUKTY LECZNICZE DLA UKŁADU SERCOWO-NACZYNIOWEGO ROZSZERZAJĄCE NACZYNIA MÓZGOWE ORAZ LEKI POPRAWIAJĄCE PRACE MÓZGU - 9 pozycji
Interne Kennung: Pakiet 12
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet 13 - PREPARATY HORMONALNE O DZIAŁANIU OGÓLNOUSTROJOWYM
Beschreibung: PREPARATY HORMONALNE O DZIAŁANIU OGÓLNOUSTROJOWYM - 14 pozycji
Interne Kennung: Pakiet 13
Haupteinstufung (cpv): 33642000 Systemische Hormonpräparate, exkl. Sexualhormone und Insuline
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet 14 - ŚRODKI PRZECIWBÓLOWE, PRZECIWZAPALNE I PRZECIWREUMATYCZNE
Beschreibung: ŚRODKI PRZECIWBÓLOWE, PRZECIWZAPALNE I PRZECIWREUMATYCZNE - 38 pozycji
Interne Kennung: Pakiet 14
Haupteinstufung (cpv): 33632100 Antiphlogistika und Antirheumatika
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33661200 Analgetika
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet 15 - PRODUKTY LECZNICZE DLA UKŁADU SERCOWO-NACZYNIOWEGO-
Beschreibung: PRODUKTY LECZNICZE DLA UKŁADU SERCOWO-NACZYNIOWEGO - 4 pozycje
Interne Kennung: Pakiet 15
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33690000 Varia
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet 16 - ŚRODKI ANTYBAKTERYJNE - ANTYBIOTYKI DO UŻYTKU OGÓLNOUSTROJOWEGO
Beschreibung: ŚRODKI ANTYBAKTERYJNE - ANTYBIOTYKI DO UŻYTKU OGÓLNOUSTROJOWEGO - 40 pozycji
Interne Kennung: Pakiet 16
Haupteinstufung (cpv): 33651100 Antibiotika zur systemischen Anwendung
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet 17 - ŚRODKI ANTYBAKTERYJNE - ANTYBIOTYKI DO UŻYTKU OGÓLNOUSTROJOWEGO
Beschreibung: ŚRODKI ANTYBAKTERYJNE - ANTYBIOTYKI DO UŻYTKU OGÓLNOUSTROJOWEGO - 30 pozycji
Interne Kennung: Pakiet 17
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet 18 - ŚRODKI CHRONIĄCE NACZYNIA KRWIONOŚNE ORAZ CZOPKI PRZECIW HEMOROIDOM
Beschreibung: ŚRODKI CHRONIĄCE NACZYNIA KRWIONOŚNE ORAZ CZOPKI PRZECIW HEMOROIDOM - 5 pozycji
Interne Kennung: Pakiet 18
Haupteinstufung (cpv): 33622400 Vasoprotektoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33622500 Hämorridenmittel zur topischen Anwendung
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet 19 - PREPARATY ANTYHISTAMINOWE DO UŻYTKU OGÓLNOUSTROJOWEGO
Beschreibung: PREPARATY ANTYHISTAMINOWE DO UŻYTKU OGÓLNOUSTROJOWEGO - 10 pozycji
Interne Kennung: Pakiet 19
Haupteinstufung (cpv): 33675000 Antihistaminika zur systemischen Anwendung
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet 20 - ŚRODKI LECZNICZE DLA UKŁADU ODDECHOWEGO
Beschreibung: ŚRODKI LECZNICZE DLA UKŁADU ODDECHOWEGO - 33 pozycji
Interne Kennung: Pakiet 20
Haupteinstufung (cpv): 33670000 Arzneimittel für den Respirationstrakt
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet 21 - MYORELAXANTIA – LEKI ZWIOTCZAJĄCE
Beschreibung: MYORELAXANTIA – LEKI ZWIOTCZAJĄCE - 5 pozycji
Interne Kennung: Pakiet 21
Haupteinstufung (cpv): 33632200 Muskelrelaxanzien
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet 22 - ANTYBAKTERYJNE, CHEMIOTERAPEUTYKI, CHINOLONY, ŚRODKI STOSOWANE W ROBACZYCACH, PRZECIWWIRUSOWE I PRZECIWGRZYBICZE
Beschreibung: ANTYBAKTERYJNE, CHEMIOTERAPEUTYKI, CHINOLONY, ŚRODKI STOSOWANE W ROBACZYCACH, PRZECIWWIRUSOWE I PRZECIWGRZYBICZE - 23 pozycji
Interne Kennung: Pakiet 22
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33691200 Anthelmintika, 33651200 Antimykotika zur systemischen Anwendung, 33651400 Antivirale Mittel zur systemischen Anwendung
Los: LOT-0023
Titel: Pakiet 23 - IBANDRONOWY KWAS
Beschreibung: IBANDRONOWY KWAS - 1 pozycja
Interne Kennung: Pakiet 23
Los: LOT-0024
Titel: Pakiet 24 - ŚRODKI STOSOWANE W OKULISTYCE, ŚRODKI DO UCHA I NOSA
Beschreibung: ŚRODKI STOSOWANE W OKULISTYCE, ŚRODKI DO UCHA I NOSA - 11 pozycji
Interne Kennung: Pakiet 24
Haupteinstufung (cpv): 33662100 Ophthalmika
Los: LOT-0025
Titel: Pakiet 25 - PRODUKTY LECZNICZE STOSOWANE W LECZENIU DERMATOLOGICZNYM
Beschreibung: PRODUKTY LECZNICZE STOSOWANE W LECZENIU DERMATOLOGICZNYM - 32 pozycji
Interne Kennung: Pakiet 25
Haupteinstufung (cpv): 33631000 Dermatika
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33632000 Arzneimittel für das Muskel- und Skelettsystem
Los: LOT-0026
Titel: Pakiet 26 - RÓŻNE PRODUKTY ORAZ SZCZEPIONKI
Beschreibung: RÓŻNE PRODUKTY ORAZ SZCZEPIONKI - 15 pozycji
Interne Kennung: Pakiet 26
Haupteinstufung (cpv): 33690000 Varia
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33651600 Impfstoffe, 33600000 Arzneimittel, 33692000 Arzneimittellösungen
Los: LOT-0027
Titel: Pakiet 27 - VARIA RÓŻNE PRODUKTY LECZNICZE
Beschreibung: VARIA RÓŻNE PRODUKTY LECZNICZE - 6 pozycji
Interne Kennung: Pakiet 27
Los: LOT-0028
Titel: Pakiet 28 - SEKUKINUMABUM
Beschreibung: SEKUKINUMABUM - 2 pozycje
Interne Kennung: Pakiet 28
Los: LOT-0029
Titel: Pakiet 29 - VARIA RÓŻNE PRODUKTY LECZNICZE
Beschreibung: VARIA RÓŻNE PRODUKTY LECZNICZE - 9 pozycji
Interne Kennung: Pakiet 29
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33652000 Antineoplastische und immunmodulierende Mittel
Los: LOT-0030
Titel: Pakiet 30 - VARIA RÓŻNE PRODUKTY LECZNICZE
Beschreibung: VARIA RÓŻNE PRODUKTY LECZNICZE - 16 pozycji
Interne Kennung: Pakiet 30
Los: LOT-0031
Titel: Pakiet 31 - ETANERCEPTUM
Beschreibung: ETANERCEPTUM - 1 pozycja
Interne Kennung: Pakiet 31
Los: LOT-0032
Titel: Pakiet 32 - ETANERCEPTUM
Interne Kennung: Pakiet 32
Los: LOT-0033
Titel: Pakiet 33 - Pozostałe produkty lecznicze dla układu nerwowego
Beschreibung: Pozostałe produkty lecznicze dla układu nerwowego - 2 pozycje
Interne Kennung: Pakiet 33
Los: LOT-0034
Titel: Pakiet 34 - DENOZUMABUM
Beschreibung: DENOZUMABUM - 1 pozycja
Interne Kennung: Pakiet 34
Los: LOT-0035
Titel: Pakiet 35 - Varia Różne Produkty Lecznicze
Beschreibung: Varia Różne Produkty Lecznicze - 11 pozycji
Interne Kennung: Pakiet 35
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33651100 Antibiotika zur systemischen Anwendung, 33651200 Antimykotika zur systemischen Anwendung
Los: LOT-0036
Titel: Pakiet 36 - INFLIXIMABUM
Beschreibung: INFLIXIMABUM - 1 pozycja
Interne Kennung: Pakiet 36
Los: LOT-0037
Titel: Pakiet 37 - RITUXIMABUM
Beschreibung: RITUXIMABUM - 1 pozycja
Interne Kennung: Pakiet 37
Los: LOT-0038
Titel: Pakiet 38 - LEFLUNOMIDUM
Beschreibung: LEFLUNOMIDUM - 2 pozycje
Interne Kennung: Pakiet 38
Los: LOT-0039
Titel: Pakiet 39 - ADALIMUMABUM
Beschreibung: ADALIMUMABUM - 1 pozycja
Interne Kennung: Pakiet 39
Los: LOT-0040
Titel: Pakiet 40 - Risankizumabum
Beschreibung: Risankizumabum - 1 pozycja
Interne Kennung: Pakiet 40
Los: LOT-0041
Titel: Pakiet 41 - TOCILIZUMABUM
Beschreibung: TOCILIZUMABUM - 2 pozycje
Interne Kennung: Pakiet 41
Los: LOT-0042
Titel: Pakiet 42 - ACIDUM ZOLEDRONICUM
Beschreibung: ACIDUM ZOLEDRONICUM - 1 pozycja
Interne Kennung: Pakiet 42
Los: LOT-0043
Titel: Pakiet 43 - Środki dezynfekcyjne
Beschreibung: Środki dezynfekcyjne - 11 pozycji
Interne Kennung: Pakiet 43
Haupteinstufung (cpv): 33631600 Antiseptika und Desinfektionsmittel
Los: LOT-0044
Titel: Pakiet 44 - CERTOLIZUMABUM
Beschreibung: CERTOLIZUMABUM - 1 pozycja
Interne Kennung: Pakiet 44
Los: LOT-0045
Titel: Pakiet 45 - PREPARATY DO ŻYWIENIA DOUSTNEGO I DOJELITOWEGO
Beschreibung: PREPARATY DO ŻYWIENIA DOUSTNEGO I DOJELITOWEGO - 12 pozycji
Interne Kennung: Pakiet 45
Haupteinstufung (cpv): 33692510 Intravenöse Flüssigkeiten
Los: LOT-0046
Titel: Pakiet 46 - GOLIMUMABUM
Beschreibung: GOLIMUMABUM - 1 pozycja
Interne Kennung: Pakiet 46
Los: LOT-0047
Titel: Pakiet 47 - ODCZYNNIKI I ŚRODKI KONTRASTOWE
Beschreibung: ODCZYNNIKI I ŚRODKI KONTRASTOWE - 6 pozycji
Interne Kennung: Pakiet 47
Haupteinstufung (cpv): 33696000 Reagentien und Kontrastmittel
Los: LOT-0048
Titel: Pakiet 48 - SZCZEPIONKA PRZECIW GRYPIE
Beschreibung: SZCZEPIONKA PRZECIW GRYPIE - 1 pozycja
Interne Kennung: Pakiet 48
Los: LOT-0049
Titel: Pakiet 49 - VARIA RÓŻNE PRODUKTY LECZNICZE
Beschreibung: VARIA RÓŻNE PRODUKTY LECZNICZE - 52 pozycje
Interne Kennung: Pakiet 49
Los: LOT-0050
Titel: Pakiet 50 - ADALIMUMABUM
Interne Kennung: Pakiet 50
Los: LOT-0051
Titel: Pakiet 51 - ODCZYNNIKI I ŚRODKI KONTRASTOWE
Interne Kennung: Pakiet 51
Los: LOT-0052
Titel: Pakiet 52 - SUBSTANCJE
Beschreibung: SUBSTANCJE - 19 pozycji
Interne Kennung: Pakiet 52
Los: LOT-0053
Titel: Pakiet 53 - ROZTWORY LECZNICZE - PŁYNY INFUZYJNE
Beschreibung: ROZTWORY LECZNICZE - PŁYNY INFUZYJNE - 4 pozycje
Interne Kennung: Pakiet 53
Los: LOT-0054
Titel: Pakiet 54 - TOFACYTYNIBUM
Beschreibung: TOFACYTYNIBUM - 1 pozycja
Interne Kennung: Pakiet 54
Los: LOT-0055
Titel: Pakiet 55 - BARICITINIB
Beschreibung: BARICITINIB - 2 pozycje
Interne Kennung: Pakiet 55
Los: LOT-0056
Titel: Pakiet 56 - IKSEKIZUMAB
Beschreibung: IKSEKIZUMAB - 1 pozycja
Interne Kennung: Pakiet 56
Los: LOT-0057
Titel: Pakiet 57 - ETANERCEPTUM
Interne Kennung: Pakiet 57
Los: LOT-0058
Titel: Pakiet 58 - VARIA RÓŻNE PRODUKTY LECZNICZE
Beschreibung: VARIA RÓŻNE PRODUKTY LECZNICZE - 17 pozycje
Interne Kennung: Pakiet 58
Los: LOT-0059
Titel: Pakiet 59 - UPADACYTYNIB
Beschreibung: UPADACYTYNIB - 1 pozycja
Interne Kennung: Pakiet 59
Los: LOT-0060
Titel: Pakiet 60 - VARIA (RÓŻNE)
Beschreibung: VARIA (RÓŻNE) - 1 pozycja
Interne Kennung: Pakiet 60
Los: LOT-0061
Titel: Pakiet 61 - GUSELKUMABUM
Beschreibung: GUSELKUMABUM - 1 pozycja
Interne Kennung: Pakiet 61
Los: LOT-0062
Titel: Pakiet 62 - FILGOTYNIB
Beschreibung: FILGOTYNIB - 1 pozycja
Interne Kennung: Pakiet 62
Los: LOT-0063
Titel: Pakiet 63 - PAMIDRONIAN DISODOWY
Beschreibung: PAMIDRONIAN DISODOWY - 2 pozycje
Interne Kennung: Pakiet 63
Los: LOT-0064
Titel: Pakiet 64 - ANAKINRA
Beschreibung: ANAKINRA - 1 pozycja
Interne Kennung: Pakiet 64
Los: LOT-0065
Titel: Pakiet 65 - NINTEDANIB
Beschreibung: NINTEDANIB - 2 pozycje
Interne Kennung: Pakiet 65