See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa pulpitów medycznych opisowych
Beschreibung: Zgodnie z przepisem art. 214 ust. 1 pkt 6 ustawy Pzp Zamawiający może udzielić zamówienia z wolnej ręki, jeżeli: w postępowaniu prowadzonym uprzednio w trybie przetargu nieograniczonego albo przetargu ograniczonego nie wpłynął żaden wniosek o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo wszystkie wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu zostały odrzucone na podstawie art. 146 ust. 1 pkt 2 albo nie zostały złożone żadne oferty albo wszystkie oferty zostały odrzucone na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 2 lub, ze względu na ich niezgodność z opisem przedmiotu zamówienia, na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5, a pierwotne warunki zamówienia nie zostały w istotny sposób zmienione. Podstawa faktyczna zastosowania trybu zamówienia z wolnej ręki: Zamawiający przeprowadził postępowanie znak SSM.DZP.200.23.2026 w formie przetargu nieograniczonego, zgodnie z art. 132 i n. ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (tekst jednolity: Dz. U. z 2024 r. poz. 1320, z 2025r. poz. 620, z późn. zm.) na dostawę infrastruktury IT dla systemów szpitalnych i EDM dla Specjalistycznego Szpitala Miejskiego im. M. Kopernika w Toruniu w rozbiciu na części: Część 1 – Komputery stacjonarne z LCD; Część 2 – Tablety; Część 3 – Pulpity medyczne opisowe; Część 4 –Wózki komputerowe do zarządzania elektroniczną dokumentacją medyczną i procesem dystrybucji leków z klawiaturą i myszką medyczną oraz skanerem kodów. Zamawiający dopuścił składanie ofert częściowych na jedną lub więcej części zamówienia. Otwarcie ofert nastąpiło dnia 4.03.2026 r. o godzinie 12:00, w wyznaczonym terminie przez Zamawiającego nie wpłynęła żadna oferta dla części : 3 Pulpity medyczne opisowe, w związku z czym Zamawiający unieważnił postępowanie na podstawie art. 255 pkt. 1 ustawy Pzp dla ww. części w dniu 1.04.2026 r. Przedmiotem zamówienia jest dostawa infrastruktury IT dla systemów szpitalnych i EDM dla Specjalistycznego Szpitala Miejskiego im. M. Kopernika w Toruniu w postaci fabrycznie nowych Pulpitów medycznych opisowych w ilości 6 sztuk. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla każdej z części, w tym wymagania techniczne, funkcjonalne, ilościowe, jakościowe oraz wymagania regulacyjne, został określony w Załączniku nr 1 do Zaproszenia, stanowiącym jednocześnie formularz asortymentowo-cenowy.
Interne Kennung: SSM.DZP.200.100.2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30231300 Bildschirme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33197000 Computerausrüstung für die Medizin
5. Los
Los: LOT-0001