2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wyposażenia dydaktycznego w ramach projektu pn.: „Poprawa jakości nauczania w Zespole Szkół Technicznych Nr 2 w Nowej Dębie poprzez zakup doposażenia w kierunku Motoryzacji - Regionalnej Inteligentnej Specjalizacji Województwa Podkarpackiego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia dydaktycznego w ramach projektu pn.: „Dostawa wyposażenia dydaktycznego w ramach projektu pn.: „Poprawa jakości nauczania w Zespole Szkół Technicznych Nr 2 w Nowej Dębie poprzez zakup doposażenia w kierunku Motoryzacji - Regionalnej Inteligentnej Specjalizacji Województwa Podkarpackiego Przedmiot zamówienia został podzielony na 6 części: 1) Część nr 1 – dostawa sprzętu do pracowni obróbki skrawaniem 2) Część nr 2 – dostawa sprzętu do pracowni pomiarowej i kontroli jakości 3) Część nr 3 – dostawa sprzętu do pracowni symulacji procesów automatyki i programowania sterowników 4) Część nr 4 – dostawa robota przemysłowego 5) Część nr 5 – dostawa sprzętu komputerowego, multimedialnego i mebli
Interne Kennung: IF.272.3.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Wykonawca zamierzający wziąć udział w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego musi posiadać konto podmiotu „Wykonawca" na Platformie e-Zamówienia. Szczegółowe informacje na temat zakładania kont podmiotów oraz zasady i warunki korzystania z Platformy e-Zamówienia określa Regulamin Platformy e-Zamówienia, dostępny na stronie internetowej https://ezamowienia.gov.pl oraz informacje zamieszczone w zakładce „Centrum Pomocy”. 2. Przeglądanie i pobieranie publicznej treści dokumentacji postępowania nie wymaga posiadania konta na Platformie e-Zamówienia ani logowania. 3. Sposób sporządzenia dokumentów elektronicznych lub dokumentów elektronicznych będących kopią elektroniczną treści zapisanej w postaci papierowej (cyfrowe odwzorowania) musi być zgodny z wymaganiami określonymi w rozporządzeniu Prezesa Rady Ministrów w sprawie wymagań dla dokumentów elektronicznych. 4. Dokumenty elektroniczne, o których mowa w § 2 ust. 1 rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów w sprawie wymagań dla dokumentów elektronicznych, sporządza się w postaci elektronicznej, w formatach danych określonych w przepisach rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie Krajowych Ram Interoperacyjności, z uwzględnieniem rodzaju przekazywanych danych i przekazuje się jako załączniki. W przypadku formatów, o których mowa w art. 66 ust. 1 ustawy p.z.p, ww. regulacje nie będą miały bezpośredniego zastosowania. 5. Informacje, oświadczenia lub dokumenty, inne niż wymienione w § 2 ust. 1 rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów w sprawie wymagań dla dokumentów elektronicznych, przekazywane w postępowaniu sporządza się w postaci elektronicznej: a. w formatach danych określonych w przepisach rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie Krajowych Ram Interoperacyjności (i przekazuje się jako załącznik), lub b. jako tekst wpisany bezpośrednio do wiadomości przekazywanej przy użyciu środków komunikacji elektronicznej (np. w treści wiadomości e-mail lub w treści „Formularza do komunikacji"). 6. Jeżeli dokumenty elektroniczne, przekazywane przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, zawierają informacje stanowiące tajemnicę przedsiębiorstwa w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2022 r. poz. 1233) Wykonawca, w celu utrzymania w poufności tych informacji, przekazuje je w wydzielonym i odpowiednio oznaczonym pliku, wraz z jednoczesnym zaznaczeniem w nazwie pliku „Dokument stanowiący tajemnicę przedsiębiorstwa”. 7. Komunikacja w postępowaniu, z wyłączeniem składania ofert odbywa się drogą elektroniczną za pośrednictwem formularzy do komunikacji dostępnych w zakładce „Formularze" („Formularze do komunikacji"). Za pośrednictwem „Formularzy do komunikacji" odbywa się w szczególności przekazywanie wezwań i zawiadomień, zadawanie pytań o udzielanie odpowiedzi. Formularze do komunikacji umożliwiają również dołączenie załącznika do przesyłanej wiadomości (przycisk „dodaj załącznik"). W przypadku załączników, które są zgodnie z ustawą p.z.p. lub rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów w sprawie wymagań dla dokumentów elektronicznych opatrzone kwalifikowanym podpisem kwalifikowalnym mogą być opatrzone, zgodnie z wyborem Wykonawcy/Wykonawcy wspólnie ubiegającego się o udzielenie zamówienia/podmiotu udostępniającego zasoby, podpisem zewnętrznym lub wewnętrznym. W zależności od rodzaju podpisu i jego typu (zewnętrzny, wewnętrzny) dodaje się do przesyłanej wiadomości uprzednio podpisane dokumenty wraz z wygenerowanym plikiem podpisu (typ zewnętrzny) lub dokument z wszytym podpisem (typ wewnętrzny). 8. Możliwość korzystania w postępowaniu z „Formularzy do komunikacji" w pełnym zakresie wymaga posiadania konta „Wykonawcy" na Platformie e-Zamówienia oraz zalogowania się na Platformie e-Zamówienia. Do korzystania z „Formularzy do komunikacji" służących do zadawania pytań dotyczących treści dokumentów zamówienia wystarczające jest posiadanie tzw. konta uproszczonego na Platformie e-Zamówienia. 9. Wszystkie wysłane i odebrane w postępowaniu przez Wykonawcę wiadomości widoczne są po zalogowaniu w podglądzie postępowania w zakładce „Komunikacja". 10. Maksymalny rozmiar plików przesyłanych za pośrednictwem „Formularzy do komunikacji" wynosi 150 MB (wielkość ta dotyczy plików przesyłanych jako załączniki do jednego formularza). 11. Minimalne wymagania techniczne dotyczące sprzętu używanego w celu korzystania z usług Platformy e-Zamówienia oraz informacje dotyczące specyfikacji połączenia określa Regulamin Platformy e-Zamówienia.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42997300 Industrieroboter
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42000000 Industrielle Maschinen, 30231300 Bildschirme, 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Zakres dostawy obejmuje dostawę Poziome wielozadaniowe centrum tokarsko-frezarskie – 1 szt.
Interne Kennung: Część 1
Haupteinstufung (cpv): 42000000 Industrielle Maschinen
Menge: 1 Stück
Optionen:
Beschreibung der Optionen: brak opcji
Los: LOT-0003
Beschreibung: Współrzędnościowa maszyna pomiarowa – 1 szt.
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0004
Beschreibung: dostawa sprzętu do pracowni symulacji procesów automatyki i programowania sterowników Zakres dostawy obejmuje dostawę sprzętu w następującej ilości: a) Symulator podajnika sortującego – 2 kpl. b) Symulator magazynu – 2 kpl. c) Symulator magazynu wysokiego składowania – 1 kpl. d) Magazyn grawitacyjny z funkcją montażu – 2 kpl. e) Robot dydaktyczny – 1 kpl. f) Manipulator – 1 szt. g) Stanowisko procesów obróbczych – 2 kpl. h) Podajnik RFID – 2 kpl. i) Akcesoria do symulatorów – 1 kpl. j) Sprężarka powietrza – 2 kpl. k) Stanowisko do regulacji temperatury – 6 kpl. l) Oprogramowanie – wirtualne laboratorium mechatroniczne zawierające wirtualne obiekty do PLC – 12 kpl. m) Stanowisko programowania sterowników PLC – 6 kpl. n) Zadajnik cyfrowo-analogowy – 6 szt. o) Woltomierz analogowy 0-10V – 6 szt. p) Płyta sygnałowa – 6 szt. q) Silnik DC 24V – 6 szt. r) Moduł wejść i wyjść analogowych – 6 szt. s) Płytka sygnałowa – 6 szt. t) Stół dla osób niepełnosprawnych ruchowo – 1 kpl. u) Uchwyt umywalkowy – 1 szt. v) Uchwyt WC – 1 szt.
Interne Kennung: Część III
Los: LOT-0005
Beschreibung: Zakres dostawy obejmuje dostawę Robot przemysłowy – 1 szt.
Interne Kennung: Część IV
Los: LOT-0006
Beschreibung: Zakres dostawy obejmuje dostawę sprzętu w następującej ilości: a) Monitor interaktywny – 1 szt. b) Monitor interaktywny – 1 szt. c) Rzutnik multimedialny – 1 szt. d) Gogle VR – 15 szt. e) Stacja graficzna – 15 szt. f) Monitor – 15 szt. g) Komputer (stacja robocza) – 18 szt. h) Monitor – 18 szt. i) Drukarka laserowa kolorowa – 2 szt. j) Monitor interaktywny – 2 szt. k) Fotel komputerowy – 15 szt. l) Biurko komputerowe – 15 szt.
Interne Kennung: Część V
Haupteinstufung (cpv): 33197000 Computerausrüstung für die Medizin
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231300 Bildschirme, 39130000 Büromöbel