2. Verfahren
Verfahren
Titel: Návrh architektonického řešení revitalizace veřejného prostranství u Kulturního domu Ládví
Beschreibung: Předmětem soutěže je návrh architektonického řešení revitalizace veřejného prostranství u Kulturního domu Ládví, tj. návrh koncepce obnovy veřejného prostranství a všech jeho složek – povrchů, stavebních i bezbariérových úprav, městského mobiliáře, veřejného osvětlení, prověření a návrh možností výsadby stromů apod. Z hlediska prostorového je odlišeno řešené území a zájmové území (viz Soutěžní podmínky, zejm. jejich Příloha P03 – Soutěžní zadání a Příloha P04 – Vymezení hranice řešeného a zájmového území, vymezení objektů). Ve vztahu k řešenému území je cílem soutěže nalezení návrhu, který bude následně v navazující zakázce zpracován v navazujících fázích. Ve vztahu k zájmovému území je cílem soutěže nalezení návrhu, který bude sloužit jako ideový podklad pro další řešení revitalizace zájmového území.
Interne Kennung: Soutěž o návrh KD Ládví
Verfahrensart: Sonstiges zweistufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71400000 Stadtplanung und Landschaftsgestaltung
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71400000 Stadtplanung und Landschaftsgestaltung, 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen