2. Verfahren
Verfahren
Titel: realisatie De Nieuwste School Tilburg
Beschreibung: Realisatie van nieuwbouw en renovatie monument voor De Nieuwste School in Tilburg, aan de St. Josephstraat 106-108. circa 5.550m2 bvo nieuwbouw en renovatie onderwijshuisvesting, inclusief terreininrichting.
Interne Kennung: 2230198
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Één perceel, niet openbaar Europees.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45210000 Bauleistungen im Hochbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45300000 Bauinstallationsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1