2. Verfahren
Verfahren
Titel: ICT Netwerkbeheer
Beschreibung: De opdracht betreft het beheer van de volledige netwerk- en werkplekvoorzieningen van de onderwijsorganisatie. De opdracht omvat de gevraagde diensten voor ongeveer 4.000 leerlingen en 400 medewerkers, verdeeld over 16 scholen en een bestuurskantoor. In totaal 21 locaties. De opdracht omvat de gevraagde diensten voor ongeveer 4.000 leerlingen en 400 medewerkers, verdeeld over 16 scholen en een bestuurskantoor. In totaal 21 locaties.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72700000 Computernetze
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: ICT Netwerbeheer
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Betreft een overeenkomst met verlenging