See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dostawa mebli biurowych na potrzeby RZGW we Wrocławiu i podległych Zarządów Zlewni”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa mebli biurowych, foteli obrotowych i krzeseł dla pracowników Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej we Wrocławiu oraz podległych Zarządów Zlewni.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - RZGW Wrocław
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa mebli biurowych, foteli obrotowych i krzeseł dla pracowników Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej we Wrocławiu oraz podległych Zarządów Zlewni. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik Nr 2 do SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - ZZ Wrocław
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 - ZZ Leszno
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 - ZZ Lwówek
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 - ZZ Nysa
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 ZZ - Zielona Góra
Los: LOT-0007
Titel: Część 8 - ZZ Legnica – meble na wymiar
Los: LOT-0008
Titel: Część 7 - RZGW Wrocław – fotele obrotowe