260690-2026 - Auftragsänderung
Tschechien – Dienstleistungen im Bereich Gesundheitsschutz und Sicherheit – BOZP – ZZS LK – VÝSTAVBA VÝJEZDOVÉ ZÁKLADNY A ZÁLOŽNÍHO OPERAČNÍHO STŘEDISKA V JABLONCI NAD NISOU
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBOZP – ZZS LK – VÝSTAVBA VÝJEZDOVÉ ZÁKLADNY A ZÁLOŽNÍHO OPERAČNÍHO STŘEDISKA V JABLONCI NAD NISOU
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je provedení činnosti koordinátora bezpečnosti a ochrany zdraví při práci, při provádění stavební akce „Výstavba výjezdové základny a záložního operačního střediska v Jablonci nad Nisou“, přičemž předpokládaná hodnota stavební akce činí 76.988.800,39 Kč bez DPH, která zahrnuje činnosti dle zákona č. 309/2006 Sb., o zajištění dalších podmínek bezpečnosti a ochrany zdraví při práci, v platném znění, (dále jen „BOZP“) a činnosti dle Specifikace předmětu veřejné zakázky této zadávací dokumentace (dále jen „ZD“), za předpokladu, že bude stavba realizována.
Interne KennungZZVZ/0048/17/106
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71317200 Dienstleistungen im Bereich Gesundheitsschutz und Sicherheit
5. Los
LosLOT-0001
TitelBOZP – ZZS LK – Výstavba výjezdové základny a záložního operačního střediska v Jablonci nad Nisou