26073-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen – Maaien van Gazons 2026 ev. - Gemeente Laarbeek
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelMaaien van Gazons 2026 ev. - Gemeente Laarbeek
BeschreibungDe overeenkomst bestaat uit: Maaien van grasvelden intensief; Maaien van grasvelden extensief; Maaien van blad; Maaien van bloembollen; Bijmaaien bomen en obstakels; Maaien parkeerplaatsen, grasbeton; Bijkomende werkzaamheden. De werkzaamheden liggen binnen de gemeente Laarbeek en vallen alleen onder haar verantwoordelijkheid. Deze opdracht wordt dan ook niet samengevoegd. Diverse bedrijven in de gww sector hebben alle disciplines in huis om de diverse onderdelen van het werk uit te kunnen voeren. De omvang van de opdracht, zowel financieel als technisch, is dusdanig dat het volledige werk ook voor een MKB bedrijf goed uitvoerbaar is. Om deze reden is het niet noodzakelijk om het werk op te delen in percelen. De overeenkomst wordt aangegaan voor een periode van minimaal één jaar en maximaal twee jaar.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77000000 Dienstleistungen in Landwirtschaft, Forstwirtschft, Gartenbau, Aquakultur und Bienenzucht, 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau
5. Los
LosLOT-0000