2. Verfahren
Verfahren
Titel: Thermische Schilverbetering DUB30
Beschreibung: Algemene informatie De Universiteit Maastricht (UM) staat in binnen- en buitenland bekend om haar unieke onderwijssysteem: het probleemgestuurde onderwijs (PGO). Bovendien profileert de UM zich door de sterk internationale oriëntatie. Een toenemend aantal studenten uit zowel heel Nederland als ook het buitenland kiest voor het Maastrichtse systeem. De UM is de jongste universiteit van Nederland en groeit snel. Er zijn momenteel ongeveer 20.000 studenten en 5.000 medewerkers. Onderwijs en onderzoek van de UM is voornamelijk georganiseerd op basis van faculteiten en schools. Meer informatie over de UM is te vinden op de internetsite www.maastrichtuniversity.nl. Aanleiding van de Tender Universiteit Maastricht is van plan het pand gelegen aan Duboisdomein 30 (DUB30) te Maastricht te voorzien van een thermische schil. Doel en beoogd resultaat van de Tender Het doel van deze Tender is het aangaan van een Overeenkomst met één partij. Hulp nodig? Voor vragen met betrekking tot deze aanbestedingssoftware kunt u terecht bij de helpdesk van Source-to-Contract via tel. 085 0014593 of https://help.negometrix.com/nl/support/solutions. Informatie voor aanbieders is ook te vinden onder de kop Inkopers.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000