2. Verfahren
Verfahren
Titel: De levering van Crashtenders voor Groningen Airport Eelde
Beschreibung: Het doel van deze Europese aanbesteding is een Raamovereenkomst te sluiten met één (1) Opdrachtnemer voor het leveren van Crashtenders (drie stuks), inclusief de mogelijkheid tot afname van bijbehorende onderhoudsopleidingen door de Aanbestedende dienst. De Aanbestedende dienst is voornemens om drie (3) Crashtenders af te nemen van één (1) Opdrachtnemer welke zorgdraagt dat GAE CAT 9 brandweerdekking heeft, zodat de luchthaven ten alle tijden aan haar wettelijke verplichtingen inzake vliegtuigbrandbestrijding voldoet. € 3.000.000,-
Interne Kennung: 13112/MdB
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Levering van Crashtenders
Beschreibung: Het doel van deze Europese aanbesteding is een Raamovereenkomst te sluiten met één (1) Opdrachtnemer voor het leveren van Crashtenders (drie stuks), inclusief de mogelijkheid tot afname van bijbehorende onderhoudsopleidingen door de Aanbestedende dienst.
Interne Kennung: 1