See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku do Szpital Lipno Sp. z o.o. w Lipnie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku do Szpital Lipno Sp. z o.o. w Lipnie z podziałem na 30 Części/Pakietów.
Interne Kennung: ZP.372.10.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1
Beschreibung: Sukcesywna dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku do Szpital Lipno Sp. z o.o. w Lipnie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ stanowiący integralna jej cześć.
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 11
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet nr 12
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet nr 13
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet nr 14
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet nr 15
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet nr 16
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet nr 17
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet nr 18
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet nr 19
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet nr 20
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet nr 21
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet nr 22
Los: LOT-0023
Titel: Pakiet nr 23
Los: LOT-0024
Titel: Pakiet nr 24
Los: LOT-0025
Titel: Pakiet nr 25
Los: LOT-0026
Titel: Pakiet nr 26
Los: LOT-0027
Titel: Pakiet nr 27
Los: LOT-0028
Titel: Pakiet nr 28
Los: LOT-0029
Titel: Pakiet nr 29
Los: LOT-0030
Titel: Pakiet nr 30