2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup wraz z sukcesywną dostawą materiałów eksploatacyjnych do drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna sprzedaż wraz z dostawą Zamawiającemu przez Wykonawcę materiałów eksploatacyjnych do drukarek komputerowych, kserokopiarek urządzeń wielofunkcyjnych (urządzeń na gwarancji Producenta), zwanych dalej „Materiałami eksploatacyjnymi” lub „Materiałami”, dla Centrum Obsługi Kancelarii Prezydenta RP. 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na 2 części, które obejmują swoim zakresem: 1) Część I – materiały eksploatacyjne 2) Część II – materiały eksploatacyjne dla Pracowni Poligraficznej 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób realizacji określa Załącznik nr 7 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) oraz Załącznik nr 6 do SWZ – Formularz cenowy (opis przedmiotu zamówienia) - dla Części I i Części II oraz Projektowane postanowienia umowy (PPU) - Załącznik nr 8 do SWZ dla Części I i Części II.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30125110 Toner für Laserdrucker/Fax-Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30124300 Trommeln für Büromaschinen, 30124000 Teile und Zubehör für Büromaschinen, 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I – materiały eksploatacyjne
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna sprzedaż wraz z dostawą Zamawiającemu przez Wykonawcę materiałów eksploatacyjnych do drukarek komputerowych, kserokopiarek, urządzeń wielofunkcyjnych (urządzeń na gwarancji Producenta), zwanych dalej „Materiałami eksploatacyjnymi” lub „Materiałami”, dla Centrum Obsługi Kancelarii Prezydenta RP. 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na 2 części, które obejmują swoim zakresem: 1) Część I – materiały eksploatacyjne 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób realizacji określa Załącznik nr 7 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) oraz Załącznik nr 6 do SWZ – Formularz cenowy (opis przedmiotu zamówienia) - dla Części I oraz Projektowane postanowienia umowy (PPU) - Załącznik nr 8 do SWZ dla Części I 4. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w Projektowanych postanowieniach umowy (PPU) - Załącznik nr 8 do SWZ
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje skorzystania z prawa opcji.
Los: LOT-0002
Titel: Część II – materiały eksploatacyjne dla Pracowni Poligraficznej
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna sprzedaż wraz z dostawą Zamawiającemu przez Wykonawcę materiałów eksploatacyjnych do drukarek komputerowych, kserokopiarek, urządzeń wielofunkcyjnych (urządzeń na gwarancji Producenta), zwanych dalej „Materiałami eksploatacyjnymi” lub „Materiałami”, dla Centrum Obsługi Kancelarii Prezydenta RP. 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na 2 części, które obejmują swoim zakresem: 1) Część II – materiały eksploatacyjne dla Pracowni Poligraficznej 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób realizacji określa Załącznik nr 7 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) oraz Załącznik nr 6 do SWZ – Formularz cenowy (opis przedmiotu zamówienia) - dla Części II oraz Projektowane postanowienia umowy (PPU) - Załącznik nr 8 do SWZ dla Części II. 4. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w Projektowanych postanowieniach umowy (PPU) - Załącznik nr 8 do SWZ