See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: LEVERING EN ONDERHOUD VAN BRANDWEERVOERTUIGEN (CRASHTENDERS)
Beschreibung: LEVERING EN ONDERHOUD VAN BRANDWEERVOERTUIGEN (CRASHTENDERS)
Interne Kennung: BW/2025-02
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50114000 Reparatur und Wartung von Lastwagen, 50116000 Wartungs- und Reparaturdienste für Spezialteile von Fahrzeugen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: BW/2025-02 - BWO1
Beschreibung: Een (1) brandweervoertuig type crashtender voor de Internationale Luchthaven Oostende – Brugge, Nieuwpoortsesteenweg 887 te B-8400 Oostende (ICAO/NFPA /EASA-richtlijnen voor luchthavens CAT 9 – NFPA 414 tabel 4.2.1.2(a) voertuigen > 6000L).
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: BW/2025-02 - BWO2
Beschreibung: Een (1) brandweervoertuig type crashtender voor de Internationale Luchthaven Oostende – Brugge, Nieuwpoortsesteenweg 887 te B-8400 Oostende (ICAO/NFPA /EASA-richtlijnen voor luchthavens CAT 9 – NFPA 414 tabel 4.2.1.2(a) voertuigen > 6000L).)
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: BW/2025-02_BWA
Beschreibung: Het voorwerp van de opdracht is de levering, de ingebruikname en het onderhoud van één (1) brandweervoertuig type crashtender voor de Internationale Luchthaven Antwerpen, Luchthavenlei z/n te B-2100 Antwerpen (ICAO/NFPA /EASA-richtlijnen voor luchthavens CAT 7 – NFPA 414 tabel 4.2.1.2(a) voertuigen > 6000L).
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: BW/2025-02 - BWO_OND1
Beschreibung: Onderhoud crashtender perceel 1 "full-service" overeenkomst
Interne Kennung: 4
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50114000 Reparatur und Wartung von Lastwagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50116000 Wartungs- und Reparaturdienste für Spezialteile von Fahrzeugen
Los: LOT-0005
Titel: BW/2025-02 - BWO_OND2
Beschreibung: Onderhoud crashtender perceel 2 "full-service" overeenkomst
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: BW/2025-02 - BWA_OND
Beschreibung: Onderhoud crashtender perceel 3 "full-service" overeenkomst
Interne Kennung: 6