2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Ochrona obiektów Uniwersytetu Wrocławskiego w zastępstwie pracowników etatowych.”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi ochrony osób i mienia przed kradzieżą, włamaniem, rozbojem, aktami wandalizmu, nieuprawnionym wstępem na teren obiektu. Ochrona będzie realizowana poprzez pełnienie dyżurów przez pracowników Wykonawcy na obszarze chronionym obejmującym obiekt, czyli: Obiekt, obiekt i teren ,teren. Ochrona Obiektów, osób i mienia Zamawiającego, winna być realizowana na zasadach określonych w ustawie z dnia 22 sierpnia 1997r. o ochronie osób i mienia (tekst jednolity z Dz. U. z 2020 r., poz 838) oraz zgodnie z ustawą Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce z dnia 20 lipca 2018 r. (Dz.U. z 2018 r poz. 1668), których szczegółowy opis znajduję się w zał. nr 3 do SWZ Opis przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: BZP.2711.6.2026.KR
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
5. Los
Los: LOT-0001