260990-2026 - Wettbewerb
Polen – Chemische Feinprodukte und verschiedene chemische Erzeugnisse – Dostawa środków do zwalczania zagrożenia pożarami endogenicznymi dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 246-14
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa środków do zwalczania zagrożenia pożarami endogenicznymi dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 246-14
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa środków do zwalczania zagrożenia pożarami endogenicznymi dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 246-14. Przedmiot zamówienia został podzielony na zadania. Rodzaj i ilości zadań szczegółowo określono w Formularzu Ofertowym, który stanowi Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung702600263
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24900000 Chemische Feinprodukte und verschiedene chemische Erzeugnisse
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungMateriał wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne KennungZadanie nr 1
LosLOT-0002
Interne KennungZadanie nr 2