2. Verfahren
Verfahren
Titel: Operator transportu publicznego na terenie Miasta i Gminy Września
Beschreibung: 1. Przedmiotem postępowania jest udzielenie zamówienia na świadczenie na rzecz Zamawiającego usług transportu publicznego - operatora transportu publicznego na ternie Miasta i Gminy Września. 2. Zakres rzeczowy zamówienia obejmuje świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego o charakterze użyteczności publicznej w gminnych autobusowych przewozach pasażerskich na terenie Miasta i Gminy Września. Usługa wykonywana będzie powierzonymi Wykonawcy autobusami elektrycznymi wraz z dedykowanymi ładowarkami. Miejscem ładowania i postoju (garażowania) autobusów będzie baza zieleni miejskiej przy ul. Leśnej we Wrześni. Za użytkowanie autobusu Isuzu Wykonawca będzie obciążony kosztami czynszu dzierżawnego w wysokości 20.431,62 zł miesięcznie. Koszty te rekompensowane będą umową. Wykonawca usługę realizować będzie w dni powszednie od poniedziałku do piątku na następujących liniach: SOLARIS od 1.04.2026 do 31.12.2026 r.: - linia 11 miejska – 5,5 km – 12 kursów, - linia 12 miejska – 13,1 km – 4 kursy, ISUZU od 1.04.2026 do 31.12.2026 r.: - linia 21 gminna – 15,9 km – 2 kursy, - linia 22 gminna – 11,6 km – 2 kursy, - linia 23 gminna – 18,3 km – 2 kursy, - linia 24 gminna – 14,6 km – 2 kursy, - linia 25 gminna – 12,0 km – 2 kursy, GOLDEN DRAGON od 1.04.2026 do 31.12.2026 r.: - linia 31 gminna – 31,0 km – 2 kursy, - linia 32 gminna – 19,0 km – 2 kursy, - linia 33 gminna – 21,0 km – 2 kursy, GRANTON ZXB8-9 od 1.08.2026 do 31.12.2026 r.: - linia 41 gminna – 26,2 km – 2 kursy, - linia 42 gminna – 17,0 km – 2 kursy, - linia 43 gminna – 30,5 km – 2 kursy, GRANTON ZXB8-9 od 1.08.2026 do 31.12.2026 r.: - linia 51 gminna – 14,4 km – 2 kursy, - linia 52 gminna – 12,0 km – 2 kursy, - linia 53 gminna – 14,4 km – 2 kursy, - linia 54 gminna – 16,5 km – 2 kursy, - linia 55 gminna – 15,0 km – 2 kursy. Przewidywana ilość kilometrów do realizacji w okresie obowiązywania umowy szacunkowo wyniesie – 108 451,20 km. Szczegółowy rozkład kursów Zamawiający przekaże Wykonawcy po podpisaniu umowy o zamówienie publiczne.
Interne Kennung: ZP-271/ 3 / WIK-RK / 2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: W niniejszym postępowaniu składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacyjnych. Podstawa prawna: art. 138 ust. 3 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem postępowania jest udzielenie zamówienia na świadczenie na rzecz Zamawiającego usług transportu publicznego - operatora transportu publicznego na ternie Miasta i Gminy Września. 2. Zakres rzeczowy zamówienia obejmuje świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego o charakterze użyteczności publicznej w gminnych autobusowych przewozach pasażerskich na terenie Miasta i Gminy Września. Usługa wykonywana będzie powierzonymi (wydzierżawionymi) Wykonawcy autobusami elektrycznymi wraz z dedykowanymi ładowarkami. Miejscem ładowania i postoju (garażowania) autobusów będzie baza zieleni miejskiej przy ul. Leśnej we Wrześni. Wykonawca usługę realizować będzie w dni powszednie od poniedziałku do piątku