See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu medycznego jednorazowego, implantów
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z wniesieniem materiałów medycznych w asortymencie i ilościach wyszczególnionych w Załączniku nr 1 do IDW - Formularz asortymentowo - ilościowy. 2. Oferowany przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania Zamawiającego wymienione w Formularzu asortymentowo-ilościowym, być fabrycznie nowy i gotowy do użytkowania zgodnie z przeznaczeniem bez dokonywania dodatkowych zakupów. 3. W ramach realizacji zamówienia wykonawca jest zobowiązany do zrealizowania usług towarzyszących (np. transport, ubezpieczenie na czas transportu, załadunek, rozładunek itp.) niezbędnych do prawidłowego wykonania zamówienia. 4. Warunki realizacji zamówienia określa również wzór umowy (Część II SWZ). 5. Zamawiający dopuszcza składanie ofert na poszczególne części zamówienia. Niniejsze zamówienie składa się z 4 części. Ofertę można złożyć w odniesieniu do jednej lub więcej części.
Vorherige Bekanntmachung: 858107-2025
Interne Kennung: 27/PN/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1
Beschreibung: Szczegółowy opis zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4
Interne Kennung: Część 4