261091-2026 - Ergebnis
Tschechien – Bauinstallationsarbeiten – DROBNÉ STAVEBNĚ MONTÁŽNÍ PRÁCE
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDROBNÉ STAVEBNĚ MONTÁŽNÍ PRÁCE
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky zadávané formou Jednacího řízení s uveřejněním dle § 161 ZZVZ jsou plánované drobné stavebně montážní práce spojené s údržbou elektrických sítí nn, vn a vvn a elektrických sítí. Zejména se jedná o následující drobné stavebně montážní činnosti: stavební práce a zemní práce, elektro - montážní práce, klempířské, tesařské, truhlářské, pokrývačské, sklenářské, zámečnické, malířské a natěračské práce, práce instalatérské, opravy střech a fasád, opravy vodovodů a kanalizací vč. kamerových zkoušek a strojního čištění, drobné demontážní práce stavebního charakteru.
Vorherige Bekanntmachung27912-2021
Interne KennungN006/21/V00033213
VerfahrensartVerhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45300000 Bauinstallationsarbeiten
5. Los
LosLOT-0008
TitelČást 3 - Drobné stavebně montážní práce - Liberecký kraj
BeschreibungPředmětem Části 3 veřejné zakázky jsou plánované drobné stavebně montážní práce spojené s údržbou elektrických sítí nn, vn a vvn a elektrických sítí. Zejména se jedná o následující drobné stavebně montážní činnosti: stavební práce a zemní práce, elektro - montážní práce, klempířské, tesařské, truhlářské pokrývačské, sklenářské, zámečnické, malířské a natěračské práce, práce instalatérské, opravy střech a fasád, opravy vodovodů a kanalizací vč. kamerových zkoušek a strojního čištění, drobné demontážní práce stavebního charakteru v Libereckém kraji.
Interne KennungN006/21/V00033213/003
LosLOT-0009
TitelČást 4 - Drobné stavebně montážní práce - Moravskoslezský kraj a okres Vsetín
BeschreibungPředmětem Části 4 veřejné zakázky jsou plánované drobné stavebně montážní práce spojené s údržbou elektrických sítí nn, vn a vvn a elektrických sítí. Zejména se jedná o následující drobné stavebně montážní činnosti: stavební práce a zemní práce, elektro - montážní práce, klempířské, tesařské, truhlářské pokrývačské, sklenářské, zámečnické, malířské a natěračské práce, práce instalatérské, opravy střech a fasád, opravy vodovodů a kanalizací vč. kamerových zkoušek a strojního čištění, drobné demontážní práce stavebního charakteru v Moravskoslezském kraji a okrese Vsetín
Interne KennungN006/21/V00033213/004
LosLOT-0006
TitelČást 1- Drobné stavebně montážní práce - Karlovarský kraj
BeschreibungPředmětem Části 1 veřejné zakázky jsou plánované drobné stavebně montážní práce spojené s údržbou elektrických sítí nn, vn a vvn a elektrických sítí. Zejména se jedná o následující drobné stavebně montážní činnosti: stavební práce a zemní práce, elektro - montážní práce, klempířské, tesařské, truhlářské pokrývačské, sklenářské, zámečnické, malířské a natěračské práce, práce instalatérské, opravy střech a fasád, opravy vodovodů a kanalizací vč. kamerových zkoušek a strojního čištění, drobné demontážní práce stavebního charakteru v Karlovarském kraji
Interne KennungN006/21/V00033213/001
LosLOT-0013
TitelČást 8 - Drobné stavebně montážní práce - Středočeský kraj a Praha
BeschreibungPředmětem Části 8 veřejné zakázky jsou plánované drobné stavebně montážní práce spojené s údržbou elektrických sítí nn, vn a vvn a elektrických sítí. Zejména se jedná o následující drobné stavebně montážní činnosti: stavební práce a zemní práce, elektro - montážní práce, klempířské, tesařské, truhlářské, pokrývačské, sklenářské, zámečnické, malířské a natěračské práce, práce instalatérské, opravy střech a fasád, opravy vodovodů a kanalizací vč. kamerových zkoušek a strojního čištění, drobné demontážní práce stavebního charakteru v Středočeském kraji a Praze.
Interne KennungN006/21/V00033213/008
LosLOT-0007
TitelČást 2 - Drobné stavebně montážní práce - Královéhradecký kraj
BeschreibungPředmětem Části 2 veřejné zakázky jsou plánované drobné stavebně montážní práce spojené s údržbou elektrických sítí nn, vn a vvn a elektrických sítí. Zejména se jedná o následující drobné stavebně montážní činnosti: stavební práce a zemní práce, elektro - montážní práce, klempířské, tesařské, truhlářské pokrývačské, sklenářské, zámečnické, malířské a natěračské práce, práce instalatérské, opravy střech a fasád, opravy vodovodů a kanalizací vč. kamerových zkoušek a strojního čištění, drobné demontážní práce stavebního charakteru v Královéhradeckém kraji
Interne KennungN006/21/V00033213/002
LosLOT-0010
TitelČást 5 - Drobné stavebně montážní práce - Olomoucký kraj
BeschreibungPředmětem Části 5 veřejné zakázky jsou plánované drobné stavebně montážní práce spojené s údržbou elektrických sítí nn, vn a vvn a elektrických sítí. Zejména se jedná o následující drobné stavebně montážní činnosti: stavební práce a zemní práce, elektro - montážní práce, klempířské, tesařské, truhlářské, pokrývačské, sklenářské, zámečnické, malířské a natěračské práce, práce instalatérské, opravy střech a fasád, opravy vodovodů a kanalizací vč. kamerových zkoušek a strojního čištění, drobné demontážní práce stavebního charakteru v Olomouckém kraji
Interne KennungN006/21/V00033213/005
LosLOT-0014
TitelČást 9 - Drobné stavebně montážní práce - Ústecký kraj
BeschreibungPředmětem Části 9 veřejné zakázky jsou plánované drobné stavebně montážní práce spojené s údržbou elektrických sítí nn, vn a vvn a elektrických sítí. Zejména se jedná o následující drobné stavebně montážní činnosti: stavební práce a zemní práce, elektro - montážní práce, klempířské, tesařské, truhlářské, pokrývačské, sklenářské, zámečnické, malířské a natěračské práce, práce instalatérské, opravy střech a fasád, opravy vodovodů a kanalizací vč. kamerových zkoušek a strojního čištění, drobné demontážní práce stavebního charakteru v Ústeckém kraji.
Interne KennungN006/21/V00033213/009
LosLOT-0011
TitelČást 6 - Drobné stavebně montážní práce - Pardubický kraj a okres Havlíčkův Brod
BeschreibungPředmětem Části 6 veřejné zakázky jsou plánované drobné stavebně montážní práce spojené s údržbou elektrických sítí nn, vn a vvn a elektrických sítí. Zejména se jedná o následující drobné stavebně montážní činnosti: stavební práce a zemní práce, elektro - montážní práce, klempířské, tesařské, truhlářské, pokrývačské, sklenářské, zámečnické, malířské a natěračské práce, práce instalatérské, opravy střech a fasád, opravy vodovodů a kanalizací vč. kamerových zkoušek a strojního čištění, drobné demontážní práce stavebního charakteru v Pardubickém kraji a okrese Havlíčkův Brod
Interne KennungN006/21/V00033213/006
LosLOT-0012
TitelČást 7 - Drobné stavebně montážní práce - Plzeňský kraj
BeschreibungPředmětem Části 7 veřejné zakázky jsou plánované drobné stavebně montážní práce spojené s údržbou elektrických sítí nn, vn a vvn a elektrických sítí. Zejména se jedná o následující drobné stavebně montážní činnosti: stavební práce a zemní práce, elektro - montážní práce, klempířské, tesařské, truhlářské, pokrývačské, sklenářské, zámečnické, malířské a natěračské práce, práce instalatérské, opravy střech a fasád, opravy vodovodů a kanalizací vč. kamerových zkoušek a strojního čištění, drobné demontážní práce stavebního charakteru v Plzeňském kraji
Interne KennungN006/21/V00033213/007