2. Verfahren
Verfahren
Titel: Technisch en bouwkundig onderhoud gemeentelijk vastgoed, gemeente Voorst-2026
Beschreibung: Via deze Europese openbare aanbestedingsprocedure zijn wij voornemens één (1) Opdrachtnemer te contracteren voor het uitvoeren van technisch en bouwkundig onderhoud aan gemeentelijk vastgoed. De hoofddoelstelling is de opdracht is het waarborgen van een veilige, gezonde en functionele omgeving voor gebruikers, onomkeerbare schade aan het gemeentelijk vastgoed voorkomen (kapitaalsvernietiging) en het behouden en optimaliseren van de vastgoedwaarde van de panden. De opdracht wordt gegund aan de inschrijver met de beste prijs-kwaliteitsverhouding (60%/40%). Gezien de samenhang tussen de werkzaamheden is het niet wenselijk om deze opdracht op te delen in percelen. De beoogde ingangsdatum van de overeenkomst is 1 januari 2027.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 50700000 Reparatur und Wartung von Einrichtungen in Gebäuden, 50800000 Diverse Reparatur- und Wartungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000