261124-2026 - Wettbewerb
Belgien – Kraftfahrzeuge – OPERATIONELE LEASING VAN WAGENS
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOPERATIONELE LEASING VAN WAGENS
BeschreibungDe opdracht omvat de operationele leasing van vier types van voertuigen (zie beschrijving van de technische voorschriften in luik B): 1) Type 1 “Vier utilitaire voertuigen van het lange type” voor de dienst Telerad van het FANC 2) Type 2: een kleine dienstwagen, 100% elektrisch 3) Type 3: maximaal twee stadsauto's of vijfdeurs berlines, 100% elektrisch 4) Type 4: “Directiewagens”, het FANC stelt bedrijfswagens ter beschikking van de leden van zijn directiecomité. Het gaat om maximaal 6 voertuigen van het type berline of SUV, segment D of E, 100% elektrisch, in overeenstemming met de carpolicy.
Interne Kennung20260310XTHA
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
5. Los
LosLOT-0001
Titel20260310XTHA - 1
BeschreibungOPERTIONELE LEASING VAN WAGENS
Interne Kennung1