See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa dosyłu i transmisji sygnału radiowego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa dosyłu i transmisji sygnału radiowego, którego nadawcą jest Zamawiający, w okresie 36 miesięcy od 01 lipca 2025 r., polegająca na dosyle sygnałów modulacyjnych programu radiowego Radia Olsztyn i danych dynamicznego RDS z siedziby w Olsztynie przy ul. Radiowej 24 do wymienionych w tabeli obiektów nadawczych i emisji w sposób rozsiewczy naziemny z tych obiektów nadawczych, z parametrami technicznymi zawartymi w poszczególnych decyzjach rezerwacji oraz na warunkach określonych w SWZ.
Interne Kennung: ZP-03/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64228200 Dienstleistungen des Übertragens von Hörfunksendungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Obiekt RTCN Olsztyn/Pieczewo
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa dosyłu i transmisji sygnału radiowego, którego nadawcą jest zamawiający.
Interne Kennung: Część nr 1 – obiekt RTCN Olsztyn/Pieczewo
Los: LOT-0002
Titel: RTCN Giżycko/Miłki;
Interne Kennung: Część nr 2 – RTCN Giżycko/Miłki
Los: LOT-0003
Titel: RTON Elbląg/Jagodnik
Interne Kennung: Część nr 3 – RTON Elbląg/Jagodnik
Los: LOT-0004
Titel: OIK Braniewo
Interne Kennung: Część nr 4 – OIK Braniewo