2. Verfahren
Verfahren
Titel: Schoonmaakdiensten
Beschreibung: De opdracht betreft het regulier schoonmaken van het gemeentehuis, de gemeentewerf en de gymzaal in Wamel. De geplande ingangsdatum van de overeenkomst is 1 juli 2026. De looptijd van de overeenkomst is bepaald op 4 jaar en eindigt derhalve op 30 juni 2030. Aanbestedende dienst heeft het recht deze basisduur van de overeenkomst eenzijdig 2 keer te verlengen met een periode van 2 jaar. De totale duur van de raamovereenkomst zal maximaal 8 jaar bedragen en eindigt aan het einde van de looptijd van rechtswege, op 30 juni 2034.
Interne Kennung: Z.126756
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Voor de overige accommodaties wordt de schoonmaak door eigen medewerkers uitgevoerd. Incidenteel is het mogelijk dat in geval van afwezigheid, bij de gegunde partij extra werkzaamheden kunnen worden afgenomen. Denk hierbij aan invalwerk bij ziekte en verlof. Ook bij calamiteiten wordt extra inzet verwacht. De incidentele werkzaamheden worden op basis van regie verrekend.