See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa mebli do szkoły podstawowej i oddziałów przedszkolnych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z montażem, mebli wymienionych szczegółowo w załączniku nr 1 do SWZ- Formularz ofertowy. Pełen opis przedmiotu zamówienia, wymagania jakościowe i ilościowe zostały wskazane w załaczniku nr 8 do SWZ - Projekt umowy oraz w załączniku nr 1 do SWZ - Formularz ofertowy.
Interne Kennung: ZSP27/1/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39160000 Schulmöbel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 – Edukacja wczesnoszkolna
Beschreibung: dostawa wraz z montażem, nowych mebli do ZSP 26 we Wrocławiu, zgodnie z załącznikiem nr 8 do SWZ - Projekt umowy oraz załącznikiem nr 1 - Formularz ofertowy
Interne Kennung: Część 1 – Edukacja wczesnoszkolna
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 – sale klas IV-VIII
Interne Kennung: Część 2 – sale klas IV-VIII
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 – świetlice
Interne Kennung: Część 3 – świetlice
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 –sale komputerowe
Interne Kennung: Część 4 –sale komputerowe
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 – zaplecza pracowni
Interne Kennung: Część 5 – zaplecza pracowni
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 – jadalnia
Interne Kennung: Część 6 – jadalnia
Los: LOT-0007
Titel: Część 7 – biblioteka
Interne Kennung: Część 7 – biblioteka
Los: LOT-0008
Titel: Część 8 – pomieszczenia gospodarcze, socjalne i magazyny
Interne Kennung: Część 8 – pomieszczenia gospodarcze, socjalne i magazyny
Los: LOT-0009
Titel: Część 9 – pomieszczenia socjalne
Interne Kennung: Część 9 – pomieszczenia socjalne
Los: LOT-0010
Titel: Część 10 – pokój nauczycielski
Interne Kennung: Część 10 – pokój nauczycielski
Los: LOT-0011
Titel: Część 11 – pokój nauczycielski wychowania fizycznego
Interne Kennung: Część 11 – pokój nauczycielski wychowania fizycznego
Los: LOT-0012
Titel: Część 12– magazyn sprzętu sportowego
Interne Kennung: Część 12– magazyn sprzętu sportowego
Los: LOT-0013
Titel: Część 13 – gabinet pielęgniarki
Interne Kennung: Część 13 – gabinet pielęgniarki
Los: LOT-0014
Titel: Część 14 – korytarze
Interne Kennung: Część 14 – korytarze
Los: LOT-0015
Titel: Część 15 – gabinety administracji szkoły
Interne Kennung: Część 15 – gabinety administracji szkoły
Los: LOT-0016
Titel: Część 16 – gabinet logopedyczny, psychologa i pedagoga
Interne Kennung: Część 16 – gabinet logopedyczny, psychologa i pedagoga
Los: LOT-0017
Titel: Część 17 – archiwum
Interne Kennung: Część 17 – archiwum
Los: LOT-0018
Titel: Część 18 – pomieszczenie higieniczne kobiet
Interne Kennung: Część 18 – pomieszczenie higieniczne kobiet
Los: LOT-0019
Titel: Część 19– gabinet administracji przedszkola
Interne Kennung: Część 19– gabinet administracji przedszkola
Los: LOT-0020
Titel: Część 20 – sale przedszkolne
Interne Kennung: Część 20 – sale przedszkolne
Los: LOT-0021
Titel: Część 21 – sale przedszkolne – meble według rysunku
Interne Kennung: Część 21 – sale przedszkolne – meble według rysunku
Los: LOT-0022
Titel: Część 22 – sala rekreacyjna przedszkole – meble według rysunku
Interne Kennung: Część 22 – sala rekreacyjna przedszkole – meble według rysunku