2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa końcówek do pipet oraz butelek do hodowli komórkowej dla Zakładu Higieny Weterynaryjnej w Warszawie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa końcówek do pipet oraz butelek do hodowli komórkowej dla Zakładu Higieny Weterynaryjnej w Warszawie tj. Część nr 1: Dostawa końcówek do pipet z dwoma warstwami filtra; Część nr 2: Dostawa końcówek do pipet; Część nr 3: Dostawa butelek do hodowli komórkowej.
Interne Kennung: WIW-AD.272.15.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38437110 Pipettenspitzen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 19520000 Kunststoffprodukte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa końcówek do pipet z dwoma warstwami filtra;
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa końcówek do pipet z dwoma warstwami filtra.
Interne Kennung: WIW-AD.272.15.2026 - Część nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje prawo opcji. W przypadku konieczności przeprowadzenia dodatkowych badań, Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w maksymalnej ilości określonej w Załączniku nr 1 do SWZ – tabela pt. „Zakres objęty prawem opcji”. Wykorzystanie prawa opcji nie jest obowiązkowe dla Zamawiającego. W przypadku nie skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu. Prawo opcji będzie realizowane poprzez pisemne zamówienia (minimum 21 dni przed terminem dostawy przedmiotu zamówienia wskazanym w harmonogramie realizacji z zakresu objętego prawem opcji – Załącznik nr 2 do SWZ), kierowane przez Zamawiającego do Wykonawcy. Zamówienia będą określały m.in. ilość, termin, adres dostarczenia oraz numer umowy na podstawie której realizowane jest prawo opcji.
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2: Dostawa końcówek do pipet
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa końcówek do pipet
Interne Kennung: WIW-AD.272.15.2026 - Część nr 2
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje prawo opcji. Przedmiot zamówienia w ilości określonej w Załączniku nr 1 do SWZ – tabela pt. „Zakres podstawowy” - stanowi zakres podstawowy zamówienia. W przypadku konieczności przeprowadzenia dodatkowych badań, Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w maksymalnej ilości określonej w Załączniku nr 1 do SWZ – tabela pt. „Zakres objęty prawem opcji”. Wykorzystanie prawa opcji nie jest obowiązkowe dla Zamawiającego. W przypadku nie skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu. Prawo opcji będzie realizowane poprzez pisemne zamówienia (minimum 21 dni przed terminem dostawy przedmiotu zamówienia wskazanym w harmonogramie realizacji z zakresu objętego prawem opcji – Załącznik nr 2 do SWZ), kierowane przez Zamawiającego do Wykonawcy. Zamówienia będą określały m.in. ilość, termin, adres dostarczenia oraz numer umowy na podstawie której realizowane jest prawo opcji.
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3: Dostawa butelek do hodowli komórkowej,
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa butelek do hodowli komórkowej,
Interne Kennung: WIW-AD.272.15.2026 - Część nr 3
Haupteinstufung (cpv): 19520000 Kunststoffprodukte