See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: GENERÁLNÍ SERVIS TECHNOLOGIE VVN A VN - 2022-2026
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky zadávané formou Jednacího řízení s uveřejněním dle § 161 ZZVZ je servis technologií vn a vvn, přičemž servis zahrnuje zejména opravy vypínačů, odpojovačů, odpínačů, měřících transformátorů proudu a napětí, pohonů pro vypínače a odpojovače včetně rozvodů tlakového vzduchu a kompresorových stanic, svodičů přepětí a další činnosti související s péčí o technilogii vn a vnn. Rámcová dohoda bude uzavřena v každé Části veřejné zakázky s jedním Účastníkem.
Vorherige Bekanntmachung: 15982-2021
Interne Kennung: N006/21/V00010297
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50532400 Reparatur und Wartung von Stromverteilungsanlagen
5. Los
Los: LOT-0015
Titel: Část 2 - Generální_servis_vvn_vn_MORAVA
Beschreibung: Servis technologií vn a vvn, přičemž servis zahrnuje zejména opravy vypínačů, odpojovačů, odpínačů, měřících transformátorů proudu a napětí, pohonů pro vypínače a odpojovače včetně rozvodů tlakového vzduchu a kompresorových stanic, svodičů přepětí a další činnosti související s péčí o technilogii vn a vnn pro region MORAVA
Interne Kennung: N006/21/V00010297/002
Los: LOT-0005
Titel: Část 5 - Generální_servis_vvn_vn_ZÁPAD
Beschreibung: Servis technologií vn a vvn, přičemž servis zahrnuje zejména opravy vypínačů, odpojovačů, odpínačů, měřících transformátorů proudu a napětí, pohonů pro vypínače a odpojovače včetně rozvodů tlakového vzduchu a kompresorových stanic, svodičů přepětí a další činnosti související s péčí o technilogii vn a vnn pro region ZÁPAD
Interne Kennung: N006/21/V00010297/005
Los: LOT-0004
Titel: Část 4 - Generální_servis_vvn_vn_VÝCHOD
Beschreibung: Servis technologií vn a vvn, přičemž servis zahrnuje zejména opravy vypínačů, odpojovačů, odpínačů, měřících transformátorů proudu a napětí, pohonů pro vypínače a odpojovače včetně rozvodů tlakového vzduchu a kompresorových stanic, svodičů přepětí a další činnosti související s péčí o technilogii vn a vnn pro region VÝCHOD
Interne Kennung: N006/21/V00010297/004
Los: LOT-0001
Titel: Část 1 - Generální_servis_vvn_vn_SEVER
Beschreibung: Servis technologií vn a vvn, přičemž servis zahrnuje zejména opravy vypínačů, odpojovačů, odpínačů, měřících transformátorů proudu a napětí, pohonů pro vypínače a odpojovače včetně rozvodů tlakového vzduchu a kompresorových stanic, svodičů přepětí a další činnosti související s péčí o technilogii vn a vnn pro region SEVER
Interne Kennung: N006/21/V00010297/001
Los: LOT-0003
Titel: Část 3 - Generální_servis_vvn_vn_STŘED
Beschreibung: Servis technologií vn a vvn, přičemž servis zahrnuje zejména opravy vypínačů, odpojovačů, odpínačů, měřících transformátorů proudu a napětí, pohonů pro vypínače a odpojovače včetně rozvodů tlakového vzduchu a kompresorových stanic, svodičů přepětí a další činnosti související s péčí o technilogii vn a vnn pro region STŘED
Interne Kennung: N006/21/V00010297/003