See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu informatycznego dla Politechniki Gdańskiej.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu informatycznego dla Politechniki Gdańskiej. Przedmiot zamówienia został podzielony na sześć części: A – małogabarytowe komputery stacjonarne B – komputery stacjonarne i przenośne C – urządzenia peryferyjne i wyposażenie D – urządzenia sieciowe E – serwery i elementy F - komputery przenośne i wyposażenie 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 4 do SWZ. 3. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorach umów stanowiących Załącznik nr 5A-5F do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 594676-2024
Interne Kennung: ZP/171/055/D/24
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31214100 Schalter
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: B – komputery stacjonarne i przenośne
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 4 do SWZ.
Interne Kennung: ZP/171/055/D/24 Część B – komputery stacjonarne i przenośne
Haupteinstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231300 Bildschirme, 30237000 Teile und Zubehör für Computer
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji. Dostawy w ramach prawa opcji będą realizowane przez Wykonawcę na podstawie odrębnych zamówień, wystawianych przez Centrum Usług Informatycznych, po cenach i na warunkach takich samych jak zamówienie podstawowe. Zamawiający szacuje, że liczba sprzętu informatycznego w trakcie terminu realizacji zamówienia może wzrosnąć o 100% zamówienia podstawowego dla każdej części. Zamawiający zastrzega prawo niezrealizowania lub niepełnego zrealizowania zakupu sprzętu informatycznego w ramach prawa opcji, Wykonawca nie będzie wysuwał w stosunku do Zamawiającego żadnych roszczeń z tego tytułu.