See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Leveren en plaatsen van twee containerunits aan de Kunstacademie aan Zee voor een periode van 8 jaar
Beschreibung: Om de opdrachtdocumenten te kunnen downloaden wordt u gevraagd een e-mailadres op te geven. Op dit e-mailadres zal alle eventuele communicatie gevoerd worden tijdens de plaatsingsprocedure, zoals daar zijn de eventuele vragen en antwoorden, ontbrekende pagina's of documenten,... Het is in uw belang dat u de opdrachtdocumenten via de link vermeld in het publicatiebericht downloadt en een geldig e-mailadres opgeeft.
Interne Kennung: PPP03T-8577/6223/6330.L.026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44613000 Großcontainer
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 6330.L.026_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34221000 Fahrbare Großbehälter für besondere Zwecke, 44211000 Vorgefertigte Gebäude
261309-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: PPP03T-8577/6223/6330.L.026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 44613000 Grote containers
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 6330.L.026_1
Aanvullende classificatie (cpv): 34221000 Mobiele containers voor bijzondere doeleinden, 44211000 Prefabgebouwen