2. Verfahren
Verfahren
Titel: Proces- en projectmanagement IKC ‚s-Heerenberg
Beschreibung: De gemeente Montferland, een gemeente van ca. 37.000 inwoners in het oosten van de provincie Gelderland, bevindt zich op dit moment midden het proces van het realiseren van Integraal Kind Centrum (IKC) aan de Zeddamseweg 84 te ’s-Heerenberg. Er moet een realisatie compacte nieuwbouw plaats vinden. Concreet zal het geplande IKC een onderkomen moeten bieden aan drie basisscholen (Mariabasisschool, Galamaschool en OBS ‘t Montferland), Kindercentra Puck & Co, Bibliotheek Montferland (vanaf 1 januari 2026 Bibliotheek Poort van Gelre) en Yunio Jeugdgezondheidszorg. Projectleiding over het bouwen van een IKC met 6000 m2 vloeropervlakte
Interne Kennung: 47003163
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71312000 Beratung im Hochbau
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Proces- en projectmanagement IKC 's-Heerenberg
Beschreibung: De gemeente Montferland, een gemeente van ca. 37.000 inwoners in het oosten van de provincie Gelderland, bevindt zich op dit moment midden het proces van het realiseren van Integraal Kind Centrum (IKC) aan de Zeddamseweg 84 te ’s-Heerenberg. Er moet een realisatie compacte nieuwbouw plaats vinden. Concreet zal het geplande IKC een onderkomen moeten bieden aan drie basisscholen (Mariabasisschool, Galamaschool en OBS ‘t Montferland), Kindercentra Puck & Co, Bibliotheek Montferland (vanaf 1 januari 2026 Bibliotheek Poort van Gelre) en Yunio Jeugdgezondheidszorg. Proces- en projectmanagement van een IKC met een vloeroppervlakte van ongeveer 6000 m2
Interne Kennung: 1