261358-2026 - Ergebnis
Polen – Werbekampagnen – Przeprowadzenie kampanii wizerunkowo-informacyjnej dotyczącej promowania idei uczenia się przez całe życie
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPrzeprowadzenie kampanii wizerunkowo-informacyjnej dotyczącej promowania idei uczenia się przez całe życie
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie kampanii wizerunkowo-informacyjnej dotyczącej promowania idei uczenia się przez całe życie w ramach projektu Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPO) pn. „Wsparcie rozwoju nowoczesnego kształcenia zawodowego, szkolnictwa wyższego oraz uczenia się przez całe życie” 2. Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowi załącznik nr 1 do Projektowanych postanowień umowy (PPU).
Vorherige Bekanntmachung48423-2026
Vorherige Bekanntmachung823553-2025
Vorherige Bekanntmachung20328-2026
Vorherige Bekanntmachung40338-2026
Interne KennungNO.3310.6.2025.PW
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79341400 Werbekampagnen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen, 79341000 Werbedienste
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenNie dotyczy.