261370-2026 - Auftragsänderung
Polen – Versicherungen – KOMPLEKSOWE UBEZPIECZENIE MIENIA I ODPOWIEDZIALNOŚCI CYWILNEJ PARK ŚLĄSKI S.A. NA LATA 2024-2026
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKOMPLEKSOWE UBEZPIECZENIE MIENIA I ODPOWIEDZIALNOŚCI CYWILNEJ PARK ŚLĄSKI S.A. NA LATA 2024-2026
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe ubezpieczenie mienia i odpowiedzialności cywilnej Parku Śląskiego S.A. w Chorzowie: a) Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk, b) Ubezpieczenie sprzętu elektronicznego, c) Ubezpieczenie maszyn od szkód elektrycznych, d) Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi OPZ (Załączniki nr 3 (3A, 3B oraz 3C do SWZ). 3. Dodatkowe warunki realizacji zamówienia określają projektowane postanowienia umowy (Załącznik nr 2 do SWZ).
Interne Kennung24/PN/U/2023/MG
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66515000 Schaden- oder Verlustversicherungen, 66515400 Mit dem Wetter verbundene Versicherungen, 66516000 Haftpflichtversicherungen
5. Los
LosLOT-0000
TitelLOT-0000
Art des AuftragsDienstleistungen