See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa kładki rowerowej połączonej z istniejącym mostem Legionów Józefa Piłsudskiego przez Wisłę w Płocku wraz z dojazdami - trasa 21” (zaprojektuj i wybuduj) .
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowej oraz na jej podstawie drogi dla rowerów – kładki rowerowej połączonej z istniejącym mostem Legionów Józefa Piłsudskiego przez Wisłę w Płocku łączącej istniejące drogi dla rowerów w ciągu ulicy Mostowej i ulicy Kolejowej w Płocku. Projekt dofinansowany w ramach programu Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2027, Priorytet III Fundusze Europejskie na rozwój mobilności miejskiej na Mazowszu, Działanie 3.1 Mobilność miejska.
Interne Kennung: NZ.391.17.2025.MS
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 45221111 Bau von Straßenbrücken
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Budowa kładki rowerowej połączonej z istniejącym mostem Legionów Józefa Piłsudskiego przez Wisłę w Płocku wraz z dojazdami - trasa 21”(zaprojektuj i wybuduj) w ramach projektu pn. Rozwój infrastruktury mobilności indywidualnej na terenie Miasta Płocka