See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozwój zachodniej strefy przemysłowej w Pile, w tym parku przemysłowego Piła-Lotnisko
Beschreibung: Wykonanie w formule „zaprojektuj i wybuduj” zadania pn.: „Rozwój zachodniej strefy przemysłowej w Pile, w tym parku przemysłowego Piła-Lotnisko”, na które składają się: 1) Przebudowa odcinka al. Wojska Polskiego (droga wojewódzka nr 179) na skrzyżowanie typu rondo z włączeniem budowanej drogi zbiorczej wzdłuż lotniska; 2) Budowa drogi zbiorczej wzdłuż lotniska długości 1,963 km; 3) Budowa sieci wodociągowej długości 1,97 km; 4) Budowa sieci kanalizacji sanitarnej długości 2,74 km (w tym: kanalizacja tłoczna dł. 1,6 km, kanalizacja grawitacyjna dł. 1,14 km) w ciągu projektowanej drogi zbiorczej zgodnie z Programem funkcjonalno – użytkowym (PFU) stanowiącym wraz z innymi dokumentami załącznik nr 11 do SWZ.
Interne Kennung: BZP.271.PN.33.2023
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 45233120 Straßenbauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45111291 Erschließungsarbeiten, 45233162 Bau von Fahrradwegen, 45233200 Diverse Oberbauarbeiten, 71220000 Architekturentwurf, 71313440 Dienstleistungen im Zusammenhang mit der Umweltfolgenabschätzung im Bau, 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen, 45233120 Straßenbauarbeiten, 45233161 Bau von Fußwegen