2. Verfahren
Verfahren
Titel: Receptiediensten
Beschreibung: De opdracht betreft het uitvoeren van receptie- en hospitalitydiensten met een beperkte beveiligingscomponent ten behoeve van de gezamenlijke huisvesting van de Veiligheidsregio Zaanstreek-Waterland (VrZW) en de GGD Zaanstreek-Waterland (GGDZW) aan het Prins Bernhardplein 112 te Zaandam. De dienstverlening omvat onder meer het ontvangen, registreren en doorverwijzen van bezoekers, het verzorgen van telefonie en eerstelijns informatievoorziening, het uitvoeren van licht administratief ondersteunende werkzaamheden, alsmede het openen en sluiten van het gebouw en het uitvoeren van een open- en sluitronde. In de avonduren verricht de medewerker tevens beperkte beveiligingsgerelateerde werkzaamheden, passend binnen de scope van de opdracht. De opdracht is gericht op het leveren van een representatieve, gastvrije en professionele ontvangst, waarbij continuïteit van de dienstverlening en een veilige en ordelijke omgeving worden geborgd. De geraamde opdrachtwaarde bedraagt circa € 1.680.000 exclusief btw over de volledige looptijd van de overeenkomst, inclusief verlengingsopties.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79992000 Empfangsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De opdracht betreft het uitvoeren van receptie- en hospitalitydiensten met een beperkte beveiligingscomponent ten behoeve van de gezamenlijke huisvesting van de Veiligheidsregio Zaanstreek-Waterland (VrZW) en de GGD Zaanstreek-Waterland (GGDZW) aan het Prins Bernhardplein te Zaandam. De dienstverlening omvat onder meer het ontvangen en registreren van bezoekers, het verzorgen van telefonie en eerstelijns informatievoorziening, het uitvoeren van lichte administratieve taken, alsmede het openen en sluiten van het gebouw en het uitvoeren van een sluitronde. In de avonduren verricht de medewerker tevens beperkte beveiligingsgerelateerde werkzaamheden passend binnen de scope van de opdracht. De opdracht richt zich op het leveren van een representatieve, gastvrije en professionele ontvangst, waarbij continuïteit van bezetting en een veilige en ordelijke omgeving worden geborgd. De geraamde opdrachtwaarde bedraagt circa € 1.680.000 exclusief btw over de volledige looptijd van de overeenkomst, inclusief verlengingsopties.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Overeenkomst van 4 jaar