261414-2026 - Wettbewerb
Polen – Reifen für Kraftfahrzeuge – Sukcesywny zakup i dostawa opon do pojazdów oraz urządzeń użytkowanych przez Rejonowe Przedsiebiorstwo Zieleni i Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Kielcach
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSukcesywny zakup i dostawa opon do pojazdów oraz urządzeń użytkowanych przez Rejonowe Przedsiebiorstwo Zieleni i Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Kielcach
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa opon, opisanych w SWZ, Formularzu ofertowym i Opisie przedmiotu zamówienia, przeznaczonych do pojazdów ciężarowych, osobowych, maszyn budowlanych i rolniczych, pojazdów komunalnych do 3,5 t i urządzeń użytkowanych przez Zamawiającego, zgodnie z bieżącym zapotrzebowaniem, na podstawie zamówień cząstkowych, realizowana przez okres 12 miesięcy 1. Dostawy będą realizowane sukcesywnie, w zależności od potrzeb Zamawiającego, na podstawie zamówień cząstkowych składanych przez Zamawiającego w okresie obowiązywania umowy. 2. Wykonawca zobowiązuje się do dostarczenia opon fabrycznie nowych, nieużywanych, nie starszych niż 6 miesięcy od daty produkcji. 3. Zamawiający zastrzega sobie prawo do zwiększenia oraz zmniejszenia ilości i proporcji zamawianych opon. 4. Z zastrzeżeniem punktu III. 2 SWZ Zamawiający nie określa minimalnej i maksymalnej ilości zamawianych opon, a podaje jedynie szacunkową ilość. 5. Wykonawcy nie przysługują roszczenia wobec Zamawiającego z tytułu niewykorzystania szacunkowych ilości podanych w OPZ.1. Oferowane opony muszą: o być fabrycznie nowe i nieużywane, o pełnowartościowe i wolne od wad fizycznych i prawnych, o spełniać wymagania producentów pojazdów i urządzeń, o być w pełni kompatybilne z danym pojazdem lub urządzeniem, o klasy nie gorszej jak: Klasa ekonomiczna, o nie nosić śladów użytkowania ani zużycia wynikającego z przechowywania w niewłaściwych warunkach, o być nieregenerowane, niebieżnikowane, nienalewane, nieuszkodzone 2. Opony muszą pochodzić z legalnego kanału dystrybucji i posiadać wymagane oznaczenia producenta. 3. Opony muszą być przeznaczone do stosowania w pojazdach i urządzeniach wskazanych przez Zamawiającego oraz zapewniać prawidłową eksploatację tych pojazdów.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34351100 Reifen für Kraftfahrzeuge
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa opon do pojazdów oraz urządzeń użytkowanych przez Rejonowe Przedsiębiorstwo Zieleni i Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Kielcach. Przedmiot zamówienia został określony szczegółowo w załączniku nr 6 do SWZ ,,Opis przedmiotu zamówienia” oraz w Załączniku nr 1 – Formularz oferty
Optionen
Beschreibung der Optionenbrak